Maminka.czDiskuze

Jak se chovat na začátku těhotenství???

benjijka 20. 11. 2009 14:45:20
Taky děkujii ... :) no přemýšlím o tom, finančně si sice pohorším, protože je ale můj šéf vůl , tak budu mít minimum páč nám upravil smlouvu... Jinak jsem taky absolutně spící princeznička... úklid,praní,žehlení? Nevím co to je... jsem unavená a jen ležím... nevím, budu se na to muset tento víkend vrhnout tak jsem zvědavá co vydržím... a cestování ? To je pro mě nejhorší... pár km autem a jsem k.o... Jinak to co jsi psala tak je pravda,proč se koukat na práci když to nikdo neocení....? No budoucí tatínek?? ten si mě hýčká jak královnu... je ten nejšťastnější chlapík na světě... tak snad to bude šup šup a budeme chovat... Jinak jsem pověrčivá, dřív než na Vánoce to nepovím , nenene...:.-) proto jsem ráda že jsou tady ty stránečky že to mám aspoň s někým probrat Jinak přeji moc pěkný víkendík a budu ráda když písneš <
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme