Maminka.czDiskuzeMateřská dovolená

Jak ušetřit

Ahoj, chci se zeptat, jak na mateřské šetříte. Počítám každou korunu a tak by mě zajímaly různé tipy na kluby, akce, prostě slevy
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
I já se snažím ušetřit na MD každou korunku a nejlépe i vydělat. Jde to. Mám dva přivýdělky, které fungují. Nakupuji se slevou i vydělávám. Pokud máte zájem, tak se mi ozvěte, ráda se podělím o info.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, taky jsem v kdejakém klubu, kartiček plno, slevy sice dobrý. Ale stejně, když někam vlezu, koupím i nějakou věc navíc. A nejvíc se ušetří na věcech každodenní potřeby. uklízíme všichni a myjeme se taky denně. Takže jsem zaregistrovaná u firem, kde mi katalogy přijdou zadarmo, vyberu si jen to, co skutečně potřebuji a kurýr mi to doveze do pár dnů až domů. Když si se mnou objedná rodina a pár známých, mám to všechno za babku a nemusím tahat žádný těžký nákupy. Každý tohle zahrne, že se jedná o prodej. Já nic neprodávám. Jen půjčím nebu u kafe ukážu katalog. Na ušetření rodinného rozpoštu to stačí.
Odpovědět To se mi líbí0
Já si nechávám posílat různý letáky a dívám se třeba na akce na plíny... Na tom se dá dost ušetřit. Teď má třeba akci Rossmann. Mají prací prášky, výživy, plíny...... stačí si stáhnout jejich slevovou brožuru na jejich webu. Nemusíš se ani registrovat. Někdy si tam udělám radost i já, mají skvělý ceny jejich vlastní kosmetiky :-)
A na nákup chodím taky zásadně se seznamem, jinak koupím kde co :-) Hlavně nesmím chodit hladová a nejlepší je, když spěchám (nejlepší je úprk, když prcek v kočárku řve). To se pak držím seznamu a mažu rovnou ke kase.
Odpovědět To se mi líbí0
Jo a rozhodně se vyhýbám "soutěžím" typu" kupte deset tyčinek, pošlete obale a my vám pošleme hrnek. .....Tak to nebrat. Beztak ty tyčinky vyjdou dráž jak nějaký hrnec...a to se pak penízky točí za takové hňupiny.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ahoj. Tak např. mám malého zaregistrovaného v DM drogerii,....chodí mi takové slevové kuponky......na určité zboží, např teď sme kupovali 4 balíčky vlhčených dětských ubrousků...vyšlo to s kuponkem celé na nějakých 8O korun. Což si myslím, že je super. Hlavně když jdu do obchodu na nákup do lednice a tak..napíšu si seznam, protože bez toho sem schopná dovléct spoustu hovadin, které ani nepotřebuju. :-D Ale někdy si člověk radost udělat musí...... a zavedla sem malému pokladničku, na kovové mince (papírové má bokem, když něco dostane) jednou za rok pokladničku vyberem.....hážeme tam mince od 1O korun nahoru...pokaždé když nějaké mám v peněžence...třeba dvacku, šup to tam....loni sme z pokladničky vybraly skoro tři a půl tisíce........ letos máme ještě na výběr čas..... Ono to v peněžence ani nepstřehneš, když z tama těch pár kováků vybereš a šupneš do pokladničky....a pak je to ale radosti, když pokladničku vybereš ;-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Střelec Tak trochu je na vás znát náladovost. I když berete povýšené chování kolegů s úsměvem na tváři, nejste…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Etela, Isabel

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu