Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Jak začít cvičit?

Zdravím, ráda bych začala cvičit a něco se sebou dělat. Láká mě běh a atletika, problém je ale v tom, že po chvilince cvičení se mi začne točit hlava, zalejhá mi v uších a někdy je mi až na zvracení. Čím to je a co s tím? Ráda bych si jen tak na jaře vyběhla, dala si sluchátka a něco pro sebe dělala, jen nemám vůbec výdrž a nevím jak začít. Plus ty závratě ....vážně si nevím rady. :'(
Celkem 12 odpovědí Zobrazit jako strom
chybí ti odhodlání, pevná vůle, nebo se bojíš záteže na klouby?
Odpovědět To se mi líbí0
já to vzala hopem, každé rano se hecnu a jedu běhat. Pravda ale je, že jsem to malinko přehnala a bolí mě kolená. ALe mám dolu 6 kg a cítím se skvěle. Klouby se spraví nějakou vyživou, ale tělo se krásně formuje
Odpovědět To se mi líbí0
Dobr den,Zřejmě nejste vůbec zvyklá cvičit. Zkuste cvičit pomaleji i v menším množství cviků, pro začátek jen posilování na zemi doma třeba. Nebo pokud si na to sama netroufnete, tak se domluvte s trenérem ve fitku a on Vám s tím určitě pomůže. :-) Hlavně musíte správně dýchat při cvičení a hodně pít. Zdraví jídelníček je samozřejmost. Co takhle rychlou chůzi, zkoušela jste? Nemůžete hned začít běhat, když vaš tělo není zvyklé.
Odpovědět To se mi líbí1
@Andrea Pokud nevíš co a jak, tak určitě doporučuji ve fitku mít trenéra, jak říkáš, tak tě to naučí a pak už budeš moct cvičit sama bez jejich pomoci a pak můžeš cvičit i sama nebo venku :-)
Odpovědět To se mi líbí0
@Andrea Já chodím do fitka, běhání mi taky nic neříká, takže to pro mě nepřipadá v úvahu a taky jsem měla dost vysokou váhu, takže bych ani běhat nemohla, abych si neodrovnala klouby. Takže jsem začala pomalu ve fitku s trenérem a teď už hezky cvičím sama :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Taky chci začít cvičit, ale běhání mě nějak moc nezaujalo a nebavilo, tak jsem uvažovala, že bych začala chodit do fitka, ale s tím zkušenosti nemám a taky nevím jestli umím správně cvičit, protože se taky hodně zadýchávám při cvičení, tak jsem si říkala, že tam mě to naučí :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, myslím že ti chybí nějaký vitamín nebo cvičíš asi špatně, tohle se mi stávalo, když jsem začínala cvičit a šatně jsem u toho dýchala, začala jsem chodit do fitka a poradila se s trenérem a ten mi poradil co a jak, tak můžeš začít klidně s trenérem a pak můžeš pokračovat bez něj :-).
Odpovědět To se mi líbí0
pokud aktivne sportujete a chcete se zbavit i par kilo, doporučuje se brát něco na odvodnění organizmu, hodně to pomáhá
Odpovědět To se mi líbí0
prostě si řekněte že chcete cvičit a cvičte. Nebo běžte běhat.Jen opatrně na bolest kloubu.
Odpovědět To se mi líbí0
jaké cviky chcete provozovat? Hlavně opatrně, u některých cviku mužou začít pobolívat klouby
Odpovědět To se mi líbí0
chce to pevnou vůli a pujde to. Já chodím běhat. Malinko mě u toho pobolívají klouby, ale jinak super. Jsem se sebou spokojená
Odpovědět To se mi líbí0
pokud tě sport baví, dělej to, protože to budeš dělat s láskou. Jen opatrně, je to zátěž na klouby.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Lev Polovina týdne je tady a vy nejste se svými výkony v zaměstnání spokojení. Nemáte inspiraci. Kvůli…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lenka, Eleonora, Lena

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu