Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

jakou soukromou školku?

Ahojky.Někdo z brna s malým dítětem? Můžete doporučit nějakou soukromou školku která je za rozumnou cenu?
Celkem 28 odpovědí Zobrazit jako strom
@Renča Dobrý den Adriano. Je hezké že píšete "slečny vychovatelky", ale ve školce by měli být hlavně učitelky. Školka dítě hlavně učí a spousta Vašich "vychovatelek" má VŠ vzdělání. Dítě se musí naučit spoustu věcí, než nastoupí do školy. Od oblékání, svoji kompletní obsluhu, orientaci v neznámém prostoru až po styk s neznámými lidmi. Do toho všechny dovednosti, co bude potřebovat pro výuku. Logické dovednosti, rytmus jazyka, jemnou motoriku. Je geniální, že to učitelky v MŠ dokáží udělat tak, že to dti baví. A velkým problémem je, že 2 dny v týdnu na to nestačí. To učitelky nestihnou ani udělat diagnostiku dítěte, aby věděli kde je díte v dovednostech napřed, kde je třeba více procvičovat atd. Takže sice jste Vy i Vaše dítě nadšené, ale nevyužíváte plně možnosti školky ve prospěch svého potomka. Držím Vám palce, ať učitelkám dáte více důvěry a dnů v týdnu. Vrátí se Vám to.
Odpovědět To se mi líbí0
Takovy nadstandart ve skolce, co musi jit urcite o soukromou skolku. Kolik se tam plati rocne?
Odpovědět To se mi líbí0
Co je to prosim za skolku? Neni uz spise anglicka?
Odpovědět To se mi líbí0
A je neco konkretniho co od soukrome skolky ocekavate? Vim ze znamí maji treba deti ve skolce, kde se vyucuje anglictina a to primo rodilými mluvčími.
Odpovědět To se mi líbí0
Pokukujeme s manzelem po sourome skolce v Praze. Chci aby setam dceri plne venovali. U syna jsem mela statni skolku a nebyly jsme spokojeni.
Odpovědět To se mi líbí0
@Bublíková Dobrý dne, kolik ta školka dráček stojí? A kde přesně to v brně je?
Odpovědět To se mi líbí0
@Pavlína Kr. Naše Markétka půjde teď po Vánocích do mateřské školky dráček v brně, tak jsem zvědavá jak se jí tam bude líbit. Jsem ráda že existují tyto diskuze protože díky nim jsem se mohla rozhodnout, kterou soukromou školku v Brně zvolíme:)
Odpovědět To se mi líbí0
@Klára Taky jsme to šla omrkout a nevypadá to vůbec špatně.
Odpovědět To se mi líbí0
@Eva No tak to jsem ráda, tady za ty pozitivní recenze, taky o ní uvažuji.
Odpovědět To se mi líbí0
@Eva Tak to je bezvadný,děěkuji za reakci. Napsala jsem si do více diskuzí pro jistotu, v týdnu jsem do školky volala a v pátek jsem byla ve školce za paní ředitelkou vše domluvit takže už mám vyřízeno,doufám že se školka osvědčí:)
Odpovědět To se mi líbí0
@Ilonka Dcera sem chodí dvakrát do týdne, takže je to vše jen na domluvě. Paní ředitelka je strašně příjemná ženská a dá se sní na všem vpohodě domluvit takže by to určitě neměl být problém,)
Odpovědět To se mi líbí0
@Jana Dáváte některá do mš dráček děti kromě prázdnin i přes rok? Je možný se tam domluvit např. aby dcera chodila třikrát do týdne od .... do.... ? :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Renča Od kolika let v té školce berou? mám dvouletou dcerku a potřebovala bych hlídání přes týden, jsem sní sama. Přítele mám ale má takovou práci že doma moc není a tak mi s malou těžko pomůže.
Odpovědět To se mi líbí0
@Edita holky dala jsem dcerku do této školky na vaše doporučení a musím říct že i přesto že na recenze většinou moc nedám, tak jsem byla mile překvapená.Lidušce se tam moc líbilo a říkala že příští rok půjde přes prázdniny znovu,takže děkuji:)
Odpovědět To se mi líbí0
@Pavlína Kr. Moji volbou je Minimíša. Zatím děti spokojené.
Odpovědět To se mi líbí0
@Renča Moje Natálka byla v dráčku letos druhým rokem a ve školce se jí moc líbí.Co se mi tu hodně líbí je přístup vychovatelek.Pro děti vymýšlí hodně aktivit a snaží se jim co nejvíce věnovat, je to vidět už jen podle toho jak mi o dni ve školce malá vždycky vypráví. Všem moc doporučuji
Odpovědět To se mi líbí0
@Adriana Vůbec se nebojte, ta školka nemá chybu.Je tu zajištěn jak pitný režim tak strava :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Renča A prosímvás jak je to tam s jídlem? co já vím tak v některých soukromých školkách se nevaří, tak mě zajímá jak je to tady?
Odpovědět To se mi líbí0
@Adriana Dávám sem děcka už druhým rokem. Starší dcera má 6 a mladší 4, a moc se jim tu líbí.Slečny vychovatelky jsou sympatické už od pohledu a je vidět že si s dětmi hrajou a věnujou se jim. Obě holky odtud přijdou vždy plné dojmů.Letos půjdou jen na pár dní, protože jinak máme hlídání u babiček což je pro děcka určitě lepší.Ale jinak bych o jiné školce ani neuvažovala, s touto jsem opravdu spokojená tak není důvod.
Odpovědět To se mi líbí0
@Renča Renčo,a vy sem děti dáváte nebo máte zkušenost i s jinou soukromou školkou?
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Rak Většinou si v práci moc nestěžujete, ale nyní je to jiné. Stále se vám něco nelíbí, což je špatné,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Klára, Klara, Clara

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné