Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

jakou soukromou školku?

Ahojky.Někdo z brna s malým dítětem? Můžete doporučit nějakou soukromou školku která je za rozumnou cenu?
Celkem 28 odpovědí Zobrazit jako strom
@Renča Dobrý den Adriano. Je hezké že píšete "slečny vychovatelky", ale ve školce by měli být hlavně učitelky. Školka dítě hlavně učí a spousta Vašich "vychovatelek" má VŠ vzdělání. Dítě se musí naučit spoustu věcí, než nastoupí do školy. Od oblékání, svoji kompletní obsluhu, orientaci v neznámém prostoru až po styk s neznámými lidmi. Do toho všechny dovednosti, co bude potřebovat pro výuku. Logické dovednosti, rytmus jazyka, jemnou motoriku. Je geniální, že to učitelky v MŠ dokáží udělat tak, že to dti baví. A velkým problémem je, že 2 dny v týdnu na to nestačí. To učitelky nestihnou ani udělat diagnostiku dítěte, aby věděli kde je díte v dovednostech napřed, kde je třeba více procvičovat atd. Takže sice jste Vy i Vaše dítě nadšené, ale nevyužíváte plně možnosti školky ve prospěch svého potomka. Držím Vám palce, ať učitelkám dáte více důvěry a dnů v týdnu. Vrátí se Vám to.
Odpovědět To se mi líbí0
Takovy nadstandart ve skolce, co musi jit urcite o soukromou skolku. Kolik se tam plati rocne?
Odpovědět To se mi líbí0
Co je to prosim za skolku? Neni uz spise anglicka?
Odpovědět To se mi líbí0
A je neco konkretniho co od soukrome skolky ocekavate? Vim ze znamí maji treba deti ve skolce, kde se vyucuje anglictina a to primo rodilými mluvčími.
Odpovědět To se mi líbí0
Pokukujeme s manzelem po sourome skolce v Praze. Chci aby setam dceri plne venovali. U syna jsem mela statni skolku a nebyly jsme spokojeni.
Odpovědět To se mi líbí0
@Bublíková Dobrý dne, kolik ta školka dráček stojí? A kde přesně to v brně je?
Odpovědět To se mi líbí0
@Pavlína Kr. Naše Markétka půjde teď po Vánocích do mateřské školky dráček v brně, tak jsem zvědavá jak se jí tam bude líbit. Jsem ráda že existují tyto diskuze protože díky nim jsem se mohla rozhodnout, kterou soukromou školku v Brně zvolíme:)
Odpovědět To se mi líbí0
@Klára Taky jsme to šla omrkout a nevypadá to vůbec špatně.
Odpovědět To se mi líbí0
@Eva No tak to jsem ráda, tady za ty pozitivní recenze, taky o ní uvažuji.
Odpovědět To se mi líbí0
@Eva Tak to je bezvadný,děěkuji za reakci. Napsala jsem si do více diskuzí pro jistotu, v týdnu jsem do školky volala a v pátek jsem byla ve školce za paní ředitelkou vše domluvit takže už mám vyřízeno,doufám že se školka osvědčí:)
Odpovědět To se mi líbí0
@Ilonka Dcera sem chodí dvakrát do týdne, takže je to vše jen na domluvě. Paní ředitelka je strašně příjemná ženská a dá se sní na všem vpohodě domluvit takže by to určitě neměl být problém,)
Odpovědět To se mi líbí0
@Jana Dáváte některá do mš dráček děti kromě prázdnin i přes rok? Je možný se tam domluvit např. aby dcera chodila třikrát do týdne od .... do.... ? :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Renča Od kolika let v té školce berou? mám dvouletou dcerku a potřebovala bych hlídání přes týden, jsem sní sama. Přítele mám ale má takovou práci že doma moc není a tak mi s malou těžko pomůže.
Odpovědět To se mi líbí0
@Edita holky dala jsem dcerku do této školky na vaše doporučení a musím říct že i přesto že na recenze většinou moc nedám, tak jsem byla mile překvapená.Lidušce se tam moc líbilo a říkala že příští rok půjde přes prázdniny znovu,takže děkuji:)
Odpovědět To se mi líbí0
@Pavlína Kr. Moji volbou je Minimíša. Zatím děti spokojené.
Odpovědět To se mi líbí0
@Renča Moje Natálka byla v dráčku letos druhým rokem a ve školce se jí moc líbí.Co se mi tu hodně líbí je přístup vychovatelek.Pro děti vymýšlí hodně aktivit a snaží se jim co nejvíce věnovat, je to vidět už jen podle toho jak mi o dni ve školce malá vždycky vypráví. Všem moc doporučuji
Odpovědět To se mi líbí0
@Adriana Vůbec se nebojte, ta školka nemá chybu.Je tu zajištěn jak pitný režim tak strava :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Renča A prosímvás jak je to tam s jídlem? co já vím tak v některých soukromých školkách se nevaří, tak mě zajímá jak je to tady?
Odpovědět To se mi líbí0
@Adriana Dávám sem děcka už druhým rokem. Starší dcera má 6 a mladší 4, a moc se jim tu líbí.Slečny vychovatelky jsou sympatické už od pohledu a je vidět že si s dětmi hrajou a věnujou se jim. Obě holky odtud přijdou vždy plné dojmů.Letos půjdou jen na pár dní, protože jinak máme hlídání u babiček což je pro děcka určitě lepší.Ale jinak bych o jiné školce ani neuvažovala, s touto jsem opravdu spokojená tak není důvod.
Odpovědět To se mi líbí0
@Renča Renčo,a vy sem děti dáváte nebo máte zkušenost i s jinou soukromou školkou?
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Štír Pokud jste si mysleli, že prožijete víkend podle představ, tak jste trefili do černého. Sice se…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Michaela, Michala, Michelle

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu