Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Jaký zahradní nábytek?

Ahojky. Před pár měsíci jsme si pořídili novou zahrádku. Už jsme to tam dali trošku do kupy. Ale chtěli bychom si ještě pořidit nějaký zahradní nábytek. Počítáme s tím, že jak bude pěkné počasí budeme tam často s přáteli. Posezení, grilovačky, znáte to :) Nevím, jestli si pořídit nábytek ze dřeva nebo jen plastový. Co myslíte, že by bylo lepší? :)
Celkem 32 odpovědí Zobrazit jako strom
@Renata Raději bych online, proto se ptám na zkušenosti, abych měla jistotu, že budou kvalitní.
Odpovědět To se mi líbí0
@Radka ratanová křesílka jsou lehká a nevypadají zase tak špatně, máme je pod pergolou. Vydrží celkem dost a není nějak těžké je přemístit (v zimě apod.).Podívej se na Heureku nebo favi, na srovnávačích si uděláš představu o ceně a podle toho si můžeš vybrat
Odpovědět To se mi líbí0
@Radka Záleží jestli chceš kupovat online nebo osobně..
Odpovědět To se mi líbí0
Sháním nějaká stylová křesla na terasu, ale žádné křeslo se mi nelíbí, všechny jsou takové robustní a nemoderní. Poradíte, kde sehnat nějaké stylové křeslo nenáročné na údržbu?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, tak podle mě to záleží i od tvého vkusu a stylu. případně od hmotnosti materiálu (což se ti bude chtít přenášet). napr: zde jsou docela vkusné nábytky na zahradu https://www.emako.cz/skladaci-zahradni-zidle-2/ mrkni se na to :)
Odpovědět To se mi líbí2
Přemýšlím o umělém ratanu, máte někdo zkušenost jak to vydrží, jak se na tom sedí a tak? Jinak zkuste mrknout do Jysku teďko tam mají novou kolekci, některé kousky nejsou úplně zlé.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, Tímto bych Vás chtěla požádat o vyplnění následujícího dotazníku k mé diplomové práci na téma Faktory prodejnosti masných výrobků. Vyplnění dotazníku Vám zabere 5 - 10 minut.Dotazník je anonymní a veškeré údaje budou použity pouze pro mou práci.https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNypkgc... Děkuji a přeji hezký den
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, blíží se jaro a taky se s manželem poohlížíme po nějakém zahradním nábytku. Máte nějaké aktuální doporučení. Koupili jsme pře půl rokem domeček a zařizujeme už i zahradu, moc se těším na grilování
Odpovědět To se mi líbí0
Mimochodem, zahradní nábytek z Jysku je parádní a je certifikován značkou FSC, to znamená, že způsob získávání dřeva je z udržitelných zdrojů. Momentálně zpracovávám diplomovou práci na téma společenské odpovědnosti obchodu JYSK, mohu poprosit o pomoc s vyplněním dotazníku? Jestliže chodíte nakupovat tam, zajímá mne jak se Vám tam nakupuje a jaké odpovědné aktivity byste ocenily.Sdělíte mi svůj názor? https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/spolec... Velmi děkuji za Váš čas a ochotu pomoci.
Odpovědět To se mi líbí0
nemáš doma šikovnýho chlapa? ruční práce a originál je podle mě nejlepší :) jinak palety jsou taky možnost :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Nikola Z jakého materiálu je dobré nábytek koupit, netušíte? Našla jsem set zahradního nábytku, cca za 5000 Kč, ale je z umělého ratanu.
Odpovědět To se mi líbí0
@Tereza Taky sháníme zahradní nábytek, nahod doporučení
Odpovědět To se mi líbí0
A máte nějakou představu, jak má vypadat? My máme posezení dvřevené objednané z netu a už budeme mít sestavu druhý rok a je porád jak nová.
Odpovědět To se mi líbí0
@Markéta Nestavěli. Manžel si na to z bezpečnostních důvodů netroufl, radši jsme to nechali od odborníků. :)
Odpovědět To se mi líbí0
No já
Odpovědět To se mi líbí0
@Romana To jste vymysleli a postavili sami? Tak to klbouk dolů teda.
Odpovědět To se mi líbí0
Ze dřeva my jsme navíc udělali velkou dominantu naší zahrady hřiště pro děti. Skákaly radostí, když ho dostaly.
Odpovědět To se mi líbí0
@Minet máte někdo venkovní nábytek, který necháváte venku i přes zimu?
Odpovědět To se mi líbí1
@market taky bych potřebovala nějaký zahradní nábytek, ale máme jen takovou bezestěnnou pergolu, takže aby to vydrželo i trochu deště
Odpovědět To se mi líbí0
@linus dřevo by se mi líbilo. A kde jsi ho kupovala? Pokud se mohu zeptat
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Kozoroh Nebuďte na své blízké přísní a útoční. Mají své vlastní názory a nemusí vás poslouchat. Více času…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Nina, Rafaela

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné