Maminka.czDiskuze

RE: Jarnatka - dubnatka2011

romča 30. 5. 2016 13:19:34
Tak pokračuji psát,zkouším jestli to funguje.Už jsem tady nedávno napsala dlouhý příspěveka neodeslal se,tak jsem to pak vzdala.No starší děti,Adam se vyučil,maturitu nedodělal,utekl do práce,bydlí doma a pracuje tady u nás,takže přes rok pracuje.Martina se mi na školu uplně vykašlala,je plnoletá,už s ní nic nezmůžu,utekla mi k babičce,ale ta toho lituje,že ji vzala k sobě,neb chování hrůza.Do práce taky chodí,k nám do pekárny.Má základní vzdělání a svoji hlavu.Nic už nenadělám....jak píšu,je plnoletá,potřebuje si tu hubu pořádně nadrat,ale k tomu maminku nepotřebuje.A Elenka?s ni máme taky problémy,je hrozně pomalá,má 2,5roků a je tak na 18měsíců,byli jsme u psycholožky,má svoji hlavu,nechce pomoct,poradit nic,moc nemluví,pár slov.....ale byla neustále od 3měsíců nemocná,neustálé zahlenění,kašel,rýma....u mudr vždy poslechově čistá a malá jakmi lehla tak se dusila....Nebylo měsíce aby netekla rýma,nebo se nedávila v noci,ale přes den v pohodě.Už se na mě mudr dívala jako na starou matku,co všechno zveličuje....Nikam nás neposílala,my tam pak přestali chodit,léčila jsem jí co kdo poradil,když teda byla zdravááá.Pak dýchala nosem,otevřená pusa,sliny jí tekly,začaly tady o ní kolavat řeči mezi maminkama,že je mentálnííí.Tak jsem se z toho složila,šli jsme k druhé mudr a začal kolotoč.Naše býv.mudr když jsem jí řekla,že nemluví,mávla rukou,že její taky nemluvila,tak jsemsi připadala jako debil já.Druhá mudr nás poslala na ORL,velká mandle,co měla být dávno venku....byli jsme na ušním,sluch v pořádku u psych.ta řekla,že je pomalá ve vývoji,že do školky,má jit v září s asistantem.No to bylo na mě,žádný asistent.Chce víc práce....Ve středu jdeme ještě na neurologii.Ale co s emě týká a mojeho,tak vidíme,že po mandli se lepší,je hodnější,klidnější,začala říkat nějaká slova,vidíme skoky....Ono to taky mohlo tou mandlí všechno být.Tak uvidíme.Naše mudr,taky je pro,at jsme bez asistenta,zůstanu ještě na podpoře s ní doma a uvidíme,co bude dál.Ale myslím,že ji hodně pomohla ta doktorka,co nic neřešila,my byly zavřené jen nemocné doma,ani mezi děti,nic....Tak jsem se vykecala.Mám brigádu,chodím 2x týdně na odpolední,chci si to udržet,at mám potom nějaký příjem.Jse totálně unavená,vyčerpaná,je to záhul mít tak malé děti.S Viktorkau to bylo všechno tak jednoduché,hned všechno uměla a Elenka až se jí chce.Nočník?To je dílo,ale už sedí,nechtěla tam být....ale cvičíme ho.Takže tak holky moje,cítí se na 150let.A Marci co ty?Jak se máš,Janka někdy písne,ale ty ne.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme