Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Jarnatka - dubnatka2011

tak holky kdepak vas mam :)
Celkem 5104 odpovědí Zobrazit jako strom
@JankaJá vím Jani,beru jen to nejnutnější,nechceme se mi brát moc věcí.
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.rNo taky to nemám ráda,ale víc mi vadí to vybalování.Při balení mám strach abych na něco nezapoměla,zvlášť když máme malé dítě,ale už to taky není mimi a spousta věcí se dá nahradit jinými. Romi to máš v pohodě,máš balení jen na dva dny.
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaTo balení Ti Jani nezávidím,ani vybalování.Jedu zíta s malou a Martinou do Břecl.Tatínek má pohotovost a tchán narky,tak dojedeme až v neděli.Taky musím sbalit :'( :'( nesnáším to...tak jdu na to,ale jako ty vaše hory,to nebude
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76Tak my jsme se zrovna dneska taky vyčurali na nočník,to už se nám nestalo,ani nepamatuju... Ale bez plín teda ještě hodnědlouho nebudeme,pokud to teda nepůjde ze dne na den Tak lístky už mám rozneseny,věci zbaleny,zítra sbalím jen jídlo. A to jsem na večeři dělala ještě bramboráky,měla jsem na ně chuť No ale mám toho teda plný zuby... =-O Jinak u nás začalo taky pršet,no uvidíme jak to vypadá na horách :'( :'( A chleba jsem taky pěkně dlouho nedělala,až po horách,nebo bych taky mohla možná tam,ale myslím,že tam není zapékací mísa A brát ji s sebou nebudu,už tak pojedeme nabaleni,to máme ještě rakev na autě,no ty zimní věci zaberou hodně místa,to není,jak v létě
Odpovědět To se mi líbí0
tak nákup jsme zvládli clamp a mám na měsíc už zase klid ..u nás je teda pěknej hnus venku leje a leje sníh už tu žádnej nemáme ..jo Jani tak to jo jsem si zadělala na chleba ..koupila jsem si v německu mouku na chleba do pekárny je tam už v ní všechno tak jsem jí smíchala s obyč moukou a uvidim teda co z toho vznikne musim dělat jen z jedný dávky mám malou mísu zapejkací tu velkou jsem si rozbila Romčo tak to si umím představit jak vypadala vidlička u nás taky vede teda a je Viki šikula se záchodem my nic minule seděl tááák dlouho na nočníku a nic se z něj picnu ale tak má ještě čas ..honzajs byl to samý a pak byl bez plen během jednoho dne sám si sundal plínu a řekl nechci a sám si sednul na nočník byla jsem v šoku jenom zahlíd nočník a řval jak kráva
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaTak holky,dnes jsem byla na urologii s těma ledvinama,tak to nejsou ledviny ale nachlazené záda.Tak nevím No jsem baběnka,musím se víc zachumlávat.Nebo je to namožené od malej.Tak nevím bolí to jak svina,nesmím si dát ani štamprdličku,je to horší.Ještě si mám za týden volat jestli nebylo něco v moči.Takže tak.Malá byla se mnou,ani nedutala,tak to jsem byla ráda.Sestřička jí dala lízátko,tak si dovedete představit jak vypadala celá i s bundou
Holky,malá mi už taky všechno jí sama,vypadá sice,ale krmit se nenechá vůbec.Snaží se i vidličkou,tou by nejraději jedla i polévku
Včera jsme se smáli,hodila flašu pod sedačku a dost blbě,můj ji nemohl vydolovat.A říká jí:,,jak jsi to tam dostala?A ona to hodila znovu a říká mu:,,tak,,
Dostala k vánocům kuchynku tak furt vaří,už si hezky zahraje.
Někdy volá že chce aaa na velký záchod na prkýnko,tam je nejraději,jinak na nočník je taky šikula,ale bez plínek asi brzo ještě nebudem,furt ji máme
Jani,na horách bude fajn <3 <3 to u nás nehrozí
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76Nemají děcka prázdniny,beru je ze školy,děláme to tak každý rok už 14let,vždycky bez problémů. Tak nakonec jedeme až zítra,dostala jsem za úkol roznést volební lístky,tak to bych nestíhala.Za chvíli přijde mladá ze školy,tak si ji vezmu s sebou,ať to zvládnem. U nás je taky pod mrakem,ale neprší,je asi 6C. No takovou zimu teda dlouho nepamatuji. Noťas bereme s sebou,tak se vám ozvu i z hor.
Odpovědět To se mi líbí0
Jani užijte si to na chatě to mají děti prázdniny? u nás dneska byl hnus humus teda lilo a lilo sníh už tu žádnej nemáme :-X no a stím mluvením Domka mluvila taky brzy a i docela dobře Honzajs ten taky mluvil líp jak ted Vojta nedávno jsme si pouštěli video Vojta se lae i tak snaží je to šikula ..už umí i sám hezky baštit a taky se umí pěkně zaprasit né že né jj fotky už jdou sem dávat ..jejda bobek malej takhle blbě spadnout ..vojta se docela drží dlouho jsme nehodu neměli zrovna jsem si udělala seznam na nákup jedeme zítra poo s našima do německa to bude bugr mamka je hrozně pomalá no moje nervy Romčo co vy dneska??
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76Tak my taky dáme dohromady 2-3slova,nebo ukazuje rukama,nohama,no já se s ním vždycky domluvím. Myslím,že mluví líp jak Adam,tomu hodně dlouho nerozuměl nikdo a mluví špatně dodnes.No a nladá ta měla vyřídilku od roku a půl a tky ji to dodnes vydrželo.Davča všechny z rodiny pojmenuje,jen nééé pořád Adama a babi.Ale když se na ně zeptám,ukáže správně. Jinak holky balím na ty hory,dnes u nás chvíli sněžilo,tak doufám,že napadlo něco i nahoře.Moc se mi teda nechce,ale to je tak každý rok.Jak přijdou děcka ze školy,tak je ještě vyfotím u stromečku a odstrojíme ho.Marci co ty fotky,už sem jdou dávat? Jinak včera mi venku Davča spadl na uličce a má pěknou bouli,pak odpoledne si hrál s Adamem v posteli a samozřejmě se bouchl do postele a má druhou bouli.Má to tak pěkně na čele vedle sebe a je to pěkně vidět,to až mu to bude fialovět to bude vypadat. =-O =-O Asi ho to i bolí,když jsem mu ráno nasazovala čepici,tak říkal auva.
Odpovědět To se mi líbí0
Jojo letí to letí ...no už stromek neni můj ho ještě chtěl nechat ale já už nee jsem obden vysávala a na to se můžu z vysoka cuktový už máme skoro všechno snězený zbylo mi trochu perníků a kokosových tyček jj vojta už taky brebentí a taky spojuje i mu rozumíme se mi líbí když se ho optáme jak se jmenuje tak se podívá a Vojta domče říká dodo ,honzíkovi honzí když něco chce tak příde a řekne mami pojď tam brm brm že chce třeba podat auto...taky je to pěknej nervoň když třeba říká mami koukej koukej a já nic tak na mně zařve máááámííííí koukej je to prča apka má i tu svojí hatmatilku to mu nerozumí nikdo
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76Jejda,Marci,vy už jste bez stromku?Nevím jak to malej vysvětlím,musí furt svítitAsi že ho zase Ježíšek odnesl.Musíme ho odstrojit jak usne,jinak by byl řev :'(
silvestr jsme zvládli v pohodě a Viktorka u babi taky,ani si nevzpomněla,jen jak jí mamka dávala pyžamko,tak bylo mami,tati,ale bez řevu
A my super,sice jsem se budila,ale jsem vůl,mohla jsem přece spát.
Vojtík je šikulka,je dobře když už dětičky smrkají...alespon nemusíme bojovat s odsávačkou.Nám už to jde taky tak asi měsíc.Tatínek měl z toho hroznou radost,prý ji to naučil on
Jinak kecáme,opakuje,ale svojí řečí.Martině říká ťapta,nebo ťapi,takže už konečně volá i na ni.Koupání je u nás popopa a maminka je mamini,rozumím jí jen já Jak jste na tom vy?Dá dvě tři slova dohromady,ale svoji mluvu
Dnes jsme byly na hřbitově,Domča by měl 6let.No jinak nic nového.
děvčata letos už budou mít dva roky...jak jsme ještě nedávno si psaly jak máme bříška...
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76Já se na to chystám zítra,než odjedeme,nám teda zatím moc nepadá. Ale uteklo to,co?Nedávno jsme pekly a je po všem Tak Davča se vzbudil,tak půjdeme chvíli ven,není tam sice nic moc počasí,ale aspoň na chvíli.
Odpovědět To se mi líbí0
no JANI vidíš super jste to měli clamp no u nás se pořád točí ta debilní rýma :-X :-X je to i tím že nás je hodně v baráku honzajs taky smrká ale ten je v poho nekašle ..můj vzal honzíka sem kousek od nás na lyže tak sjem zvědavá jak mu to jde domka zůstala doma musela by lyžovat někde dál než jsou a to raději nee si to vynahradí v Itálii poslala jsme jí ven a přitáhla s kámoškou tak jsou zalezlí v pokoji a hrajou hry však až se vojta vzbudí budou mít po klidu taky jsem už dneska vykopla stromek štvalo mně všude to jehličí a hlavně pokojík maj děcka fakt prťavej neměli tam moc místa a tak jsem rovnou uklidila i výzdobu
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76ahoooj holky!! tak jsme to zvládli taky v poho,je tam ještě trochu sněhu,tak si děcka i zalyžovaly. teď tam jedeme od soboty,no možná už v pátek na týden a mám obavy,že ten sníh sleze a já se z těch dětí tam zblázním.Jede s náma ještě jedna rodina a jejich babi s dědou. Tak uvidíme Jinak Davča se petard teda bál,vedle nás v chatě to měli pronajmutý nějací mlaďoši,tak nám stříleli vedle chaty,tak Davča strachy lezl pod gauč,no a o půlnoci se samozřejmě vzbudil,tak jsme ho vzali na terasu a koukaly s ním na ohňostroje v okolí,holky ten se vám třepal,nevím jestli zimou,ale spíš strachem.Měla jsem strach,že ani neusne a usnul a spal až do rána. Jinak taky učím Davču smrkat,ale nechce,on teda rýmu nemá,to jenom když si kýchne nebo tak,ale zatím mu to nejde. Ale vy jste pořád jaksi na střídačku nemocní,my jsme teda zatím všichni v poho a doufám,že nám to ještě dlouho vydrží. Romi,co vy?? A co Lucka byla na té Moravě?
Odpovědět To se mi líbí0
ahoooj holky flower tak co jak se máme jak jste oslavili konec roku?? nám přijeli známí den před silvestrem tak jsme popili pokecali bylo to moc fajn udělali jsme si silvestra druhej den už jsme jen lenošili a čakali na půlnoc aby jsme pak mohli jít spát v šest večer jsme klukům pouštěli rachejtle líbilo se jim to i vojtovi myslela jsem že se bude bát jinak vše hhezky zaspali bála jsme se že je petardy vzbudí a v poho ..jinak vojta pořád rýmuje a kašle chjo a taky se naučil krááásně smrkat šikula můj mrňavej clamp clamp i když jednou dvakrát za den mu tu frkolu vezmu vysavačem Romčo tak co Viki jak to zvládli s babičkou a co teploty ještě má?? Jani a co vy na chatě ??
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme