Maminka.czDiskuze

JE ČAS ODSTAVIT MATEŘSKÉ MLÉKO - JAK???

Bubirka 18. 8. 2011 8:45:02
Ahoj hasulko, já mám 2letýho Honzíčka a 6týdenního Matýska. Honzíček byl taky pěknej závislák, kojili jsme do roku a půl a kdyby mi mlíčko během druhýho těhu nedošlo tak ho kojím do teď. Spal se mnou v jedný posteli , mlíčko dostával ráno, odpoledne když šel po obídku spinkat a večer na uspávání, samozřejmě se mi občas zbudil i v noci takže se taky nabumbal a spinkal. Mě to nevadilo věděla jsem že je to pro něj zdraví a plánovala jsem si jak po porodu budu kojit oba dva. Promblém nastal když mi mlíčko začalo docházet. Nejdřív jsme zrušili kojení po obědě a to tak že jsem ho chodila uspávat ven v kočárku na malou procházku, pak jsme spolu koupili hrneček kterej se Honzíčkovi moc líbil byla na něm kravička a koupili jsme obyčejný mlíko a kakao. Každý ráno když se probudil tak měl připravenou snídani a mlíčko nebo kakao, a po nějaký době jsme začali mlíčko vařit i večer. Vždycky když jsem ho večer uspávala četli jsme pohádku nebo jsme si prohlíželi fotky a u toho si vypil mlíčko. Takhle je to vlastně do teď. Když sám viděl že mlíčko už neteče tak si zvyknul, ani v noci už se nebudí a když jo tak se napije z hrníčko chytne mě za ruku a spí. To spíš já jsem z toho byla smutná že už ho nemůžu kojit. A taky jsem se bála jak bude reagovat až se narodí Matýsek a uvidí jak ho kojím, samozřejmě žárlil ten první týden byl nejhorší, a tak jsem mu taky zkusila nabídnout mlíčko, ale už nechtěl. Jestli ti můžu poradit tak bych zatím neodstavovla, pokud máš mlíka dost koj klidně do třech let Jen to třeba trochu omez koj večer před usnutím a pak třeba odpoledne. Zatim pa a hodně štěstí
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme