Maminka.czDiskuze

Je tu opravdu mrtvo?

gaborka 2. 2. 2012 10:11:44
Nazdárek všem, já jsem sem začala chodit, když jsem přišla o naše mimčo v 7.tt a hledala jsem názory ostatních podobně stižených maminek a porovnávala jsem i rady jejich doktorů s mým, protože se to všechno fakt velmi rozcházelo... bylo tam fajn, pak jsme se společně těšily, když se některé konečně podařilo zase otěhotnět... to jsem si pak našla diskuzi s maminkama se stejným datem porodu, tak to bylo taky hezké, porovnávaly jsme si bříška, kdo už má jaký testy za sebou, jak se cítí a podobně... docela to jelo... jenže pak jsme porodily, napsaly si ještě míry, váhy a jména miminek a začalo to upadat... chápu, že s prckem, domácností, mužem a případně dalšími ratolestmi a domácími mazlíčky je toho času fakt málo, než tu vysedávat u pc... ale přeci jen, sem tam něco napsat by šlo... pak jsem potřebovala radu laktační poradkyně, tak nebyl problém, odpověď jsem dostala, pak jsem zkusila radu paní doktorky na homeopatika, jak ráda jsem jí chtěla poděkovat, fakt mi to zabralo (strašně mě píchaly prsa a dělaly se mi tam puchýřky no děs) jenže najednou poradny jsou zrušený... chápu sice, že se ty dotazy opakovaly, ale nemůžeme se přeci léčit stejnýma dávkama jako někdo jiný, když nikdo není stejný... já třeba jsem se přestěhovala do vesnice z města o 70km dál, takže se tu s nikým moc neznám, sice s mužem máme moc hezký vztah a říkáme si strašně moc věcí, ale prostě některé věci chlapi nechápou... takže jsme se tu s holkama bavily o všem možném i nemožném, jedna podporovala druhou, prostě pokec i o trablích v práci o tom co se dělo doma... kolikrát člověku pomohlo jen to, že v jiných rodinách je to stejné nebo podobné... diskuze co mne zajímaly, jsem si dala do sledování a věděla jsem hned kdo kam co připsal nového... no nic, tak jsem se tu trochu vykecala jak to cítím já... všem přeju hezký den a přežijte dobře ty mrazy... <3
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme