Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Jídelní židličky pro děti

Ahoj, řešíme teď problém s jídelní židličkou. Nemáte někdo zkušenosti. Rozhodujem se mezi obyčejnou plastovou z Ikea, která vyjde na 400 Kč nebo polohovací, vypolstrovanou, plastovou, ale o 1000 Kč dražší. Budu ráda za každý názor. Katka
Celkem 16 odpovědí Zobrazit jako strom
@Emma Roste s dítětem, takže ji může mít od té doby co sedí bez problému sám na židli až nevím po jaký věk vlastně.
Odpovědět To se mi líbí0
@Magda A v čem je dobrá?
Odpovědět To se mi líbí0
@Jana W Roustoucí židličku znám od kamarádky a vypadá to docela dobře.
Odpovědět To se mi líbí0
@Semka Aha, já jsem myslela asi jinou. A tato je jaká?
Odpovědět To se mi líbí0
@Klára No já ale nemyslím židličku pro úplné malé děti. Ale pro větší děti, ona nemá před sebou takovou tu ohrádku, aby dítě nespadlo. Takže ji používám jen když jí dcera 3 roky s námi u stolu. A bude ji mít i v pokojíku později, protože je i pro velké děti vhodná.
Odpovědět To se mi líbí0
@Semka Roustoucí židlička je super. Nemusí člověk za chvilku řešit, že se tam dítě nevejde.
Odpovědět To se mi líbí0
Koupili jsme rostoucí židličku Jitro a jsme s ní moc spokojení. Ta z IKEY je také v pohodě, máme ji u rodičů, ale je třeba počítat s tím, že až prcek povyroste, budete muset koupit jinou. Při koupi jsme řešili i to, aby měla židlička opírátko pro nohy, a aby byla co nejvíc stabilní. A taky jsme dali na radu přátel, kteří ty rostoucí židličky mají.
Odpovědět To se mi líbí0
@Kája Kde jsi kupovala ty židličku? a na kolik te vysla?
Odpovědět To se mi líbí0
Já mám pro díte rostoucí židličku. Je to super, že se mi na ní vleze, ikdyž bude dcera větší.
Odpovědět To se mi líbí0
nevím jestli je toto ještě aktuální, ale určitě bych koupila polohovací a vypolstrovanou. V ikea sice seženeš levnou, ale zrovna v tomto bych neštřila. Máme od Chicco a jsme spokojeni.
Odpovědět To se mi líbí0
@Magda no jasne ;-). tím, že se to dá zvetsovat, tak vám židlicka vydrzí dlouho. po case vzdy akorat zvetsite...
Odpovědět To se mi líbí0
@Dominika Jak dlouho taková rostoucí židlička díteti vydrzi? na jak dlouho to bude mít?
Odpovědět To se mi líbí0
Já mám také jídelní židličku od chicco. Je super, máme ji už po starším dítěmi a je pořád funkční. Je taková lehká a bezpečná. Je možné oddělat kdykoliv tác a přisunout ke stolu. Polohovací opěrka má 3 pozice, sedátko do 7 různých pozic. Opravdu bych neměnila.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Kati, i my s manželem toto téma řešily.A koupily jsme židličku z IKEI.Je plastová a žádný vlastní stoleček nemá.Jen si tu židličku přisuneš kde budeš chtít. My jsme si ji koupily pro to že vyhrála v Testu jako nejbezpečnější.I autosedačku jsme si vybíraly podle testu.Však uvidíš sama která se Ti bude hodit víc.Tak se měj hezky a pěkné pořízení přeji.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den,
my máme židličku od zn. Chicco a nedáme na ni dopustit. Máme ji už 6 let po starším dítěti a pořád je plně funčkní. Židlička je v kombinaci plastu a kovu, je polstrovaná omyv. látkou, polohovací, také výška je nastavitelná, možnost pásů - což používáme deně, stoleček je oddělávací. Je pravda, že možná stála více než 2000, ale stojí za to. :-) Dája
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj. Záleží, co od židličky očekáváš..... :-\ já se taky rozhodovala ..... a nakonec jsem zvolila dřevěnou.....stála kolem 15OO,- židlička je s takovým tím omyvatelným polstrem, je to nasazené na stolečku, aby bylo dítko víš....jak to tak bývá.....židlička má ještě svůj vl. pultík........a když se pak pultík odmontuje, vznikne samostatná hezká židlička, a samostaný stolek....že až bude děcko větší, může u toho normálně sedět, a třeba malovat. Tydva kusy už nejsou ničím spojené.....vznikne z toho prostě normální stoleček a židlička. To se mi právě líbilo, že se to i pak dá krásně využít, a nebude se mi to válet na půdě za ty prachy.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Ryby Nebudete se cítit dvakrát dobře. Hlavně s tímto pocitem nezůstávejte sami. Potřebovali byste si s někým…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Magdalena, Magdaléna, MagdaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu