Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

jmeno pro miminko

Vendiik.c 5. 2. 2011 18:52
Dobry den,vybraly jsme jmeno pro nasi holcicku,ktera se ma brzy narodit,ale rsim problem,ze by mela svatek a narozeniny v jednom tydnu.Poradte mi Vasi skusenosti jak se stim dite vyrovna ,zda to nema na nic vliv nebo naopak.....?dekuji
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
TerezaHon 2. 3. 2011 17:02
@kykča Ahoj, mám stejný názor, taky bych na to moc nekoukala.... Navíc svátek se stejně už moc neslaví, nevim jak u vas ale u nas to je zaležitost maximálně kytičky či čokolady....
Odpovědět To se mi líbí0
lucka.k 15. 2. 2011 11:39
My jsme měli pro chlapečka vybraná dvě jména, dominika a adámka, obě jména se nám líbila tak nastejno... Jelikož se nám náš drobeček narodil 8.12., rozhodli jsme se pro dominička, který má svátek v srpnu. Ale, kdyby se nám líbil více adámek, určitě by jsme nekoukali na datum :-) Jestli jste rozhodnuti jen pro to jediné jméno, tak ho určitě dejte ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
kykča 5. 2. 2011 20:00
Ahoj,já bych tohle taky neřešila,moje mamka má svátek a den po tom narozeniny a tokových lidí je hafo,já jich znám docela dost,co to maji i ve stejný den,takže do jména,které se ti líbý určitě jdi ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Hankaklem 5. 2. 2011 19:46
Ahojky já si myslím že to nevadí.Můj manžel má svátek a narozeniny v jeden den a k tomu ještě jsou Vánoce.Říkal že ráno dostal dárek k svátku,v poledne k narozeninám a večer chodil ježíšek,prý aspoň toho dostane víc.Malá je narozena zase na den dětí.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Býk Planetární konstelace prozrazují, že nyní mohou vaše náhodné pohnutky vykrystalizovat v příjemnou…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Jana, Vanesa, VanessaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu