Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

jmeno pro miminko

Dobry den,vybraly jsme jmeno pro nasi holcicku,ktera se ma brzy narodit,ale rsim problem,ze by mela svatek a narozeniny v jednom tydnu.Poradte mi Vasi skusenosti jak se stim dite vyrovna ,zda to nema na nic vliv nebo naopak.....?dekuji
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
@kykča Ahoj, mám stejný názor, taky bych na to moc nekoukala.... Navíc svátek se stejně už moc neslaví, nevim jak u vas ale u nas to je zaležitost maximálně kytičky či čokolady....
Odpovědět To se mi líbí0
My jsme měli pro chlapečka vybraná dvě jména, dominika a adámka, obě jména se nám líbila tak nastejno... Jelikož se nám náš drobeček narodil 8.12., rozhodli jsme se pro dominička, který má svátek v srpnu. Ale, kdyby se nám líbil více adámek, určitě by jsme nekoukali na datum :-) Jestli jste rozhodnuti jen pro to jediné jméno, tak ho určitě dejte ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,já bych tohle taky neřešila,moje mamka má svátek a den po tom narozeniny a tokových lidí je hafo,já jich znám docela dost,co to maji i ve stejný den,takže do jména,které se ti líbý určitě jdi ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky já si myslím že to nevadí.Můj manžel má svátek a narozeniny v jeden den a k tomu ještě jsou Vánoce.Říkal že ráno dostal dárek k svátku,v poledne k narozeninám a večer chodil ježíšek,prý aspoň toho dostane víc.Malá je narozena zase na den dětí.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Lev Velmi se vás dotkne, když dneska zjistíte, že vám docela prosté věci závidí člověk, kterého jste až…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Danuta, Liana, Ljuba

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu