Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Kam s dětmi na dovolenou

Ahoj maminky chtěla bych se zeptat jestli nemáte nějaký nápad na dovolenou s miminkem. Hledala jsem na internetu atd. ale nic mě nezaujalo nebo mi to přišlo moc drahé. Děkuji
Celkem 18 odpovědí Zobrazit jako strom
letos doporučuju resort Sněžné, byly jsme tam na víkend a všechno funguje jak má, žádná omezení nebo tak a moc jsme si to užili
Odpovědět To se mi líbí0
zajedte do Luhacovic! Tam je to idealni!
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den. My jezdíme i po Česku. Teď jsem narazila na zajímavý článek http://www.nadrybnikem.eu/nevite-jak-si-uzit-posled... Kam vyrazit teďVypadá dobře
Odpovědět To se mi líbí0
@JanaHele ja jsem objednavala naposledy na differentu a tam maji krasne znackove plavky a sedi perfektne.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, kde si kupujete plavky prosim? Nevim kde objednam aby mi sedlo cislo. Dekuji
Odpovědět To se mi líbí0
web plný článků o dovolené s dětmi je https://dovolenasnejmensimi.cz/
Odpovědět To se mi líbí0
AhojPokud někdo přemýšlíte o pronájmu chaty, tak bych Vám ráda doporučila online vyhledávač chat a chalup www.objednejchatu.cz.Měli jsme přes něj objednanou chatu na velikonoce a vše super. Teď se chystáme rezervovat si chatu na Silvestra. Brzy už totiž budou ty pěkn chaty zamluvené.
Odpovědět To se mi líbí0
s dítětem je nejlepší cestovat po česku..je to pohodlnější, bližší a proč by od malička mělo jezdit do Chorvatska..tady si můžete najít dokonalou lokalitu pro dovolenou se vašimi caparty-https://www.venkazdyden.cz/
Odpovědět To se mi líbí0
@JolčaByla jsi někde u nás v ČR nebo je to možný i v zahraničí? Láká mě cvičení u moře, ale když to nepůjde tak vyberu něco u nás. Hlavně, když budu moct jet. Přemlouvám ještě švagrovou, že by mohla vzít synovce, aby tam byli spolu. Zatím se mi nejvíc líbila Ck capro, tak to musím ještě pořádně projít.
Odpovědět To se mi líbí0
@NikolaAhoj, jo to se dá. Já jsem taky byla s dcerou. Měli program pro děti, takže když jsem cvičila, tak jsem věděla že je o ni postaráno. Ani se jí nechtělo domů.
Odpovědět To se mi líbí0
Prosím vás nevíte jestli se dá jet na pobyty se cvičením s dítětem? Ráda bych se na nějakou takovou dovolenou vydala, ale nevím jestli by dcera vydržela u babičky a manžel bude mít dovolenou až v září.
Odpovědět To se mi líbí0
@AndreaNevím, kdo psal tento příspěvek, ale ty akce pro děti, už nejsou akce pro děti, ale spíš akce jak oškubat rodiče, to je můj názor i zkušenost za tento poslední rok, Suprově můžu hodnotiit dinopark Vyškov, kde je opravdu zábava pro děti, houpačky prolézačky, můžou lítat , je tam malá zoo, kde můžou přímo za zvířaty a k tomu ten dinopark, ceny fakt dobré,žádná zlodějina, příklad zmrzlina 10 kč, časově je to neomezeno, no fakt pro děti, i jídlo se tam dá levně. Hrůza hrůz je Obří akvárium Hradec Králové, přemrštěné zlodějské vstupné, nic tam není, v podstatě to co je tam mají v každé zoo, za cenu prohlídky zoo, nebo ještě líp, více je na kdejaké akva burze. To ani nemluvím, že si tu zloději počítají za focení, na dotaz jestly je tam co fotit, tak vám odpoví táááám toho jééé a je tam prd a v půli prohlídky vám zakážou používat blesk, kvalitní fotku neuděláte a za to chcou poplatek! A ještě stále upozorňují děti, že na nic se nesmí sahat atd. tak nevím proč to zloději provozují ? Je to podvod na lidi! Zrovinka tak se nedá doporučit hrad Buchlov, památky žádné, hlavně vás prvedou v pár místností, kde už není skoro co vidět a nic, Obdobné to je na zámku Buchlovice a hlavně předražené. ZOO by se dalo doporučit snad ještě Hodonín,Nejpěknější ZOO v Lešné to je už totální fiasko, zvíře tam snad ani neuvidíte a zaměřeno hlavně na okrádaní rodičů, hlavně si dávejte pozor hned u vstupu, nebo vám klidně účtují i úplně cizí lidi a vůbec je nezajímá co hlásíte! Slušná byla i Flora Olomouc a to se to tam i opravuje. No opravdu je lepší projít si pár těchto forum co kdo navštívil a podle toho ještě dost zvažovat.
Odpovědět To se mi líbí1
@VocandaTak pro inspiraci mohu poradit kempování, při kterém si užijete dávku odpočinku a děti zábavu :) Poradit mohu například kemp Oase, poblíž Prahy. Dobré ceny, milý personál a dobré vybavení :) Info na www.topcamping.cz
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky všem :)
Každoročně jezdíme k příbuzným do vesničky poblíž Č. Budějovic.
Letos se ještě chystám s Terkou (2,5) a mojí mámou k moři. Buďto Rhodos nebo Kypr. :-[ Táta bude v práci - takže to bude dámská jízda
Odpovědět To se mi líbí0
Tak jsme se rozhodli, že pojedeme na 3 dny do Dvora Králové na safari. Ale klidně pište dál ať mám inspiraci na příští rok. Sice malá na vše říká čičí nebo haf, ale co přece nebudeme sedět doma. Ale jinak moc děkuju
<3
Odpovědět To se mi líbí0
Zalezi, co si predstavujes pod pojmem drahe. My jsme byli na dovolene ve Spanelsku, ubytovani v soukromi, fajn rodina a nakonec nas to vyslo levneji nez jet na dovolenou do Tater
Odpovědět To se mi líbí2
Kdyby ses na to chtěla třeba mrknout na netu......tak si najeď na oficiální stránky dědiny Bystřička (tam je i přehrada) a když to tam někde projdeš......tak natrefíš na rekreační středisko Obzor........... Mně se tam celkem líbilo, a vím, že i známí se tam rádi vrací, každý rok. Tak zatím ahojky
Odpovědět To se mi líbí1
Jo jo, ty ceny to je dílo, já taky když někam jedu na dovolenou, taky chci mít všechno při ruce, a žádné vyvařování, protože je to fakt dovolená.......a né zas nějaká otročina. Ty ceny fakt dílo. Známá s manželem a jejich rok a půl starým prckem byli na Slovensku na Zelené vodě, sice byli pod stanem,ale sociálky tam byly, jakési restaurace také, jenom z rána si vždycky udělali něco sami k jídlu.....jako rohlík s něčím a tak....... a byli spokojení. Oni sou takoví "přírodní" ale tak hezky, né nějací ušmudlanci. Mně se líbilo i na Bystřičce v kempu, tam jsou chatky, které mají tv, kuchyňku, vlastní záchod a sprchu...... dvě malé ložničky, a cena slušná. Není to samozřejmě jak v Grand Hotelu, ale za ten peníz solidní ubytování. Jenom si pak člověk po sobě musí chatku uklidit, žádné uklizečky tam nejsou, ale v pohodě. Dá se tam na kole dělat vyjížďky, pěšo, do Rožnova do skanzenu........ Záleží co člověk od dovolené očekává........
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme