Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

kamarádka

ahojky ráda bych toto cestou našla nějakou fajn maminku s přibližně starým mimiskem jako mám já malýmu jsou 3.měsíce a mě je 27,jsem z Milovic!!!!
Celkem 414 odpovědí Zobrazit jako strom
@Keli Ahoj Keli, proč hledáš maminu po čtyřicítce? Já mám o čtyři míň a jsem jak marťan!:-) Kolem mně rodí dvacítky! Odkud jsi?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Viviku. Tak co? Jak to u vás jde? Počasí nejspíš budete mít taky mizerné, jak my tady.....už mně to fak nebaví, bez sluníčka :'( A co Terka? je už doma? Náš bobek měl teď dva dny průjem, sice ne nějaký silný, ale měl...leze mu zub.....no taky byl podle toho řádně protivný...k tomu to hnusné počasí, no vyčerpaná sem byla až až. Ale dneska už nekaká, a ikdyž je teda počasí hnusné, opět a zase...cítím se už trošku líp....Zrovna sem dovařila oběd, tak si du nabrat, dneska jenom těstoviny s krab. tyčinkama, a sýrovou omáčkou....můj tento týden chodí domu z práce až večer, oběd má v práci, takže vaření až tak nějak neřeším. a malý má tady ty těstoviny taky velice rád. Až se vzbudí, dá si. Sice už obědval, než šel spat, to měl kuřecí s bramborem...brambory u nás taky jedou ve velikém :-D ale dá si i těstoviny. A k večeři bude pomazánka z tvarohu, plátkového sýru a krab. tyčinek. to taky milujem moc a moc. <3 Tak zatím ahóóóóój, jdu na ten oběd.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ahoj. Tak to je mi líto, že je Terka nemocná :-( Tak snad to bude brzy fajn. A na fotky se pak těším moc a moc , tak nezapomeň ukázat ;-) ;-) Dneska sem měla cosi den na prd....lenóra strašná, nic se mi nechtělo.......no radši du už do sprchy a pak hurá dohajan.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky,
tak jak se máte při dnešním pondělku? U nás malíři už vymalovali tak je zbytek už ne mě. Maluji ty obrázky a je to mazec :-D až bude dílo hotové nafotím a ukážu ;-) mimochodem Veru tiramisů bylo dobré :-D :-D nějak nevydrželo a zmizelo ale od toho to bylo!!!!! Lepší než kupovaný dort to já nemusím ble ble ble nmám ráda ty máslové krémečky :-D Jinak Terezka je ted nemocná asi z těch inhalací a procedůr se jí to nějak rozproudilo ještě víc :-( já mám pro změnu ted pořád nateklé oči a k tomu mi bylo řečeno že se moi dělají už vrásky kolem očí zda něco používám - pak jdi na dermatologické sezení za darmo a pak se dovím takové nenormálnosti , já a vrásky ? Kdepak :-D inu jsou tam, nemládnu, ne? :-) Patří ke mě jako moje letní pihy :-D Tak se mějte a něco sem pisněte at vím jak se máte!!!!!!
Pá Iva s rodinou :-)
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj ahoj. Tak malému je naštěstí škaredé počasí fuk :-D tak to je fajn.....no ale já chci sluníčko, moc a moc. A jinak zuby má malý furt jenom dva..... :-D :-D chuďato...ještě ani jabko neukousne, jiné děti už hlodají jabka osto šest....Davídek to má furt nastrouhané.... :-D on má ty zuby jenom dole, dva vedle sebe.....a zkušel jablíčko .... ale nešlo mu to. Ale tak ony vylezou.....a pak bude jabka křoupat jak závodník :-D :-D Já sem se akorát nacpala oplatkama a čokoládou :-$ no nebudu já prasátko? :-D
Odpovědět To se mi líbí0
ahojte holky,
tak jak se vám daří? pořád jen prší a prší. Ted jdu dělat tiramisů ;-) v sobotu pojedeme za terkou do lázní už je jí smutno :'( :'(
Jinak naše nejmenší se má dobře a má se k světu <3
co vaše děti, jsou zdravé ? projevuje se na nich nějak to nevlídné počasí jako, že jsou nevrlejší? Veru co ty zuby u malého už je to lepší?
Klauďa je tam pořád honí ale stále nic :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Tak procházka s kočárkem byla super...nohy mě bolí u samé pr.... :-D :-D Donesla sem peřiny z venku, byly celý den na balkóně.....no krásně voní jarem a sluníčkem , to járáda. A zitra jedu k našim a na jednu besedu ještě.......to mi zabere celý den...kéž by i počasí vyšlo. No necháme se překvapit. Ale teď už jdu do sprchy a hurá spat....mám toho za celý den až až.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Viviku.....ano ano, blíží se nám to ;-) Už se těším........ :-) No, tak teda koukám koukám..začátek lázní měla Terka fakt psycho....ale je to šikovná holka, zvládla to......a už je fajn. A to je dobře, že se jí tam líbí.....uteče to jak voda......a ani se nenadějete obě, a bude zase doma. Dnes je hezký den, to je fajn.....dala sem malého akorát spat....tak čekám až usne, a pak si uvařím kafíčko, a trošku si odpočinu. No a odpo pujdem ven, využít sluníčka...... to je jasná věc ;-) .
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky,
u nás se to nějak neslavilo, terča je pryč tak se tu nikdo nebyl ale jednou tu bude pěkně veselo, když máme 2 holky :-D :-D . Terka se má dobře, zvládá to skvěle no nato, že jsme měli začátek drsný tak opravdu je malá bojovník. :-D n před odjezdem se jí vyklubali hnidy ve vlasech nějaké dlouhé procedůry by jsme už nestihli když měla nastoupit na termín druhý den. Po svolení Terky sme jí museli ostříhat na kratulilinečko skoro jak vojáka :'( :'( nicméně naši křepelečce to sluší víc než dlouhé vlasy ;-) ale aby toho nebylo málo tak se pak druhý den po cestě do luhačovic pozvracela. Když zjístili, že jsme jí ostříhali tak i tak musela být jeden den na samotce s jakým si preparátem na hlavě, jééé to byl šok - ona sma v noci na cizím pokoji :'( :'( , plakala a večer měla strach, zvládla to a hned druhý den mohla už za holkama. už tak často nepíše ani nevolá je plně vytížená aktivitama. Je tam spokojená protože pořád dovádí z děckama. Stravu tam maj dobrou je spokojená a pokoje tam maj taky pěkné, sestřičky co jsem viděla jsou všechny zatím příjemné a dělají co můžou aby se tam dětem líbilo, navštěvují tam i školu.
Tak co Veru, už se nám to krátí....brzy se uvidíme live :-D :-D
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj Viviku a ostatní. tak co Velikonoce? A Viviku......co malá v lázních? Líbí se jí tam, nebo i slzičky sou? Dneska je teda propršený den......ale tak dneska sme se stejně nikam nechystali, byli sme včera a předevčírem, tak procházek a výletečků stačilo.....to vyšlo i počasí, takže dneska v dešti sme byli doma, pohádky, a tak. Ale nějak mě to počasí uspává....myslím , že dnes zalehnu velice brzo. :-D Až zas bude jednou hezký večer, myslím počasí......tak se těším, že si uděláme první letošní táborák <3 . Tak se mějte krááááááásně, a zatím čauky.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Viviku. Tak malá už se lázňuje....a co ty? SNášíš to? Dnes je krásně, sluníčko svítí.....tak hezký den vám přeju. A uvidíš, dny tak rychle utečou...a ani se nenaděješ a bude Terezka doma ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Ahoj. No........ono to většinou neseme těžko my, maminy. Ale pomůže jí to, nakonec 42 dní uběhne ani se nenaděješ.......a budeš mít princeznu zase doma ;-) . A budeš statečná........vím to ;-) . Ty už totiž taková si...... s tím vším, co váš potkalo, a co děláte...... Terezčiny problémy, kvůli tomu práce na koupelně, kvítí pryč a jedno s druhým...... si statečná.....a ikdyž někdy nějaká chmurka přijde..... ty to zvládneš...a zas je líp ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky, tak jak se vám daří? Zítra nám Terezka nastupuje do těch lázní na 42 dní :'( :'( to bude doba!!!!!! Ale je to pro ní nutné a pomůže jí to, říkám jí, že bude statečná ale nikdo to neříká mě :'( bych to viděla asi tak, že to budu nakonec já kdo to bude snášet to odloučení špatně. Tak pááááte
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky, děkuji moc za info :-) moc si toho vážím ;-) dám se do pátrání. přeji vám všem pěkný den ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
TAk krosnička DEUTER KID COMFORT II Dělá se i I a III . Trojka je zbytečně drahá, má totiž jenom vyšší opěrku hlavy....zase ale jednička je levnější, ale nepohodlná. Ta dvojka je prej super, mají to známí, .......no Viviku, víc máš v mejlu. Ale i pro ostatní.... výše zmíněnou krošničku doporučují velice mojí známí, mají s ní našlapáno hodně km...a i můj ji vyzkoušel, a spokojenost byla veliká.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ahoj. Tak krosnu ti doporučím co mají známí......už sem jí psala....ať mi napíše značku. vím, že si ji velice chválili.....a můj ji vyzkoušel a říkal, že je super, že má i super popruhy, které nikde netlačí......že váha krosny a děcka se dobře rozložila na celé záda..... tak jak mi to známá napíše, napíšu to tobě Viviku. Jinak vozík za kolo nemám....já si počkám až na sedátko na kolo..... až toho bude malý schopný :-) na to se těším velice. A kolečkové brusle budou muset počkat asi ještě chvilku......nejsem tak dobrá bruslařka....a mám holt strach. Takže to já až někdy sama, bez kočárku. A jinak sem velice ráda, že to jaro je tu. Bylo načase ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky, tak jak je? Jak užíváte jaro? Já řádim teď furt na kolečkových bruslích, malou v autosedačce a už mažem je to velká výhoda, že je to tak možné. Chtěla bych pak i vozík za kolo ale to je pré tak vhodné pro děti až od 6 měsíců nebo dokonce až od 12 měsíců nevíte někdo něco o tom, nemáte zkučenosti? Nerada bych mláděti rozhrkala kostičky..né že bych s ní jezdila po poli ale víte jaké jsou naše cesty :-\ ještě jsem se chtěla zeptat zda nemáte nějaký typ na krosnu která se vám osvědčila i tu plánuji přikoupit!!!!! Tak se mějte a pá
Odpovědět To se mi líbí0
Jojo malá už je lepší,dnes jdem ještě k doktorce na kontrolu,ale myslím,že dobrý.Jo jaro už je konečně tady,taky si ho plně užívám,teda asi dva dny,kdy už byla malá lepší tak jsme šli ven.Už se těším jak se ještě trošku osteplía bude čas pojedem na procházku na Kopeček a do Zoo už aby to bylo.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte tak hlásím,že dovolená se odkládá na příští rok...A auto máme,ale dopadlo to ůplně jinak,než jsme mysleli....ale jsme spokojení,celá rodinka...Jo jo jaro už se blíží dneska mi konečně vykvetli první krokusy a viděla jsem i podběl kvést-už bude líp....
Odpovědět To se mi líbí0
Tak už to jaro tady máme ;-) . A pravděpodobně si ho všichni moc a moc užíváte...že nikdo nepíšete ;-) . Já taky užívám jara.....huráááá, máme ho přece tu :-D . Včera sem měla delší procházku s kočárkem, dnes nákupy ve městě a v Tescu......tak paráda ;-) Mišalko.....co malá? Už je to lepší? A co ty Viviku'?
Odpovědět To se mi líbí0


1 2 3 4 5 21 ...

Horoskopy

Rak Račí pracovní tempo je při úterku spíš pomalé a rozvážné. Vždyť nemá kam spěchat. Poslední měsíce pilně…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Miloslav, Milorad, Gracián

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu