Maminka.czDiskuze

kamarádka

Very 29. 3. 2010 19:54:41
Ahoj ahoj. Tak krosnu ti doporučím co mají známí......už sem jí psala....ať mi napíše značku. vím, že si ji velice chválili.....a můj ji vyzkoušel a říkal, že je super, že má i super popruhy, které nikde netlačí......že váha krosny a děcka se dobře rozložila na celé záda..... tak jak mi to známá napíše, napíšu to tobě Viviku. Jinak vozík za kolo nemám....já si počkám až na sedátko na kolo..... až toho bude malý schopný na to se těším velice. A kolečkové brusle budou muset počkat asi ještě chvilku......nejsem tak dobrá bruslařka....a mám holt strach. Takže to já až někdy sama, bez kočárku. A jinak sem velice ráda, že to jaro je tu. Bylo načase
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme