Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Kamarádství

Veruska80 24. 8. 2012 8:54
Ahoj zajímalo by mě,jak často jste v kontaktu s kamarádkama, třeba jen přes email nebo smsky? Máte takovou kamarádku se kterou jste v kontaktu každý den? A co si myslíte o kamarádství s chlapem? Díky za odpovědi. Věrka
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Paseková Tamara 26. 11. 2012 14:46
Dobrý den,
Chcete mít jistotu, že i Vaše děti navštíví Čertík a Mikuláš ? Tak kontaktujte nás chodíme už více než 4 roky v Havířově a okolí každý rok a příjdeme také k Vám. Míra strašení i cena dohodou. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na tel nebo na email.

S pozdravem Vavriniaková :)
Odpovědět To se mi líbí0
17. 10. 2012 22:24
Ahoj chtěla bych přidat komentář k tvé otázce.Já ač mám dvě děti tak je to k neuvěření ale žádnou kamarádku nemám, tak si ani nemohu psát a ani sní být v každodením kontaktu.Když jsem byla v práci tak jsem měla, ale to už létama je ztracené.A co si myslím o kamarádství mezi mužem a ženou ?Tak tomu moc nevěřím, hlavně když si ty dva začnou posílat smsky ve zněn"í lásko milujitě jsi skvělý člověk a chci si tě vzít po dvou měsiční známosti".Tohle totiž tvrdí můj přítel že je to jen jeho dobrá kamarádka,a že já tomu nerozumím a ani v to přátelství nevěřím.S pozdravem tvá jmenovkyně.
Odpovědět To se mi líbí0
Lucca87 27. 9. 2012 18:26
Ahoj, myslím, že opravdové přátelství mezi ženou a mužem může vzniknout.....já takového kamaráda měla dlouhých 5let. Bohužel, můj partner netoleruje žádné mé kamarády, takže se už nesmíme vídat ale občas si písnem=))) Vy snad myslíte, že to je nemožné?
Odpovědět To se mi líbí0
Werisska 27. 9. 2012 16:57
Tak já taky o spoustu přátel postupem času přišla. Zatím teda ještě nejsem maminka, zatím se na to připravuji a proto jsem na tomto webu, snad tedy nevadí, že reaguji..
Pár kámošek mi zůstalo, jedna je z Prahy, takže si píšeme na skype. Druhá je zase dost pracovně vytížená, takže se jednou za čas sejdeme na kafe pokecat nebo vyřádit se na nějaké akci. Každý den jsem bývala v kontaktu s dvěma kámoškama dřív, pořád jsme něco podnikaly, drbaly a tak.. Ale nějak to docela náhle skončilo, když si jedna z nich našla kluka. Jednou za čas, když se sejdem na FB, tak si třeba napíšem, ale to je tak nějak vše...
A co se přátelství s chlapem týká, tak to jsem měla taky pár přátel. Ale dnes můžu o všem pokecat a se vším se svěřit asi jen jednomu, on mi taky říká o sobě a vždycky se rádi vidíme, bohužel to taky už neni tak časté jako dřív, což je docela škoda.

A myslím si, že až budu těhotná nebo maminkou, tak že právě oni mi budou oporou :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Sonia1 12. 9. 2012 13:13
Ahoj, co jsem na MD kontakt s kamarádkama "ochladl" :-( . Jsou totiž pracovně vytížené, bavit se chodí po večerech a to já zase nemůžu....Už se nevídáme tak často, jako kdysi. Navíc se hodně zúžily témata k hovoru. Nejhorší je, že mé kámošky ještě nemají děti, a tudíž mají úplně jiné starosti, jiný pohled na svět...Naproti tomu jsem se spřátelila s jinýma maminkama, se kterýma můžeme klábosit pořád ;-) Každé životní období má své + i -. A co se týče kamarádství s chlapem, můj nejlepší kamarád je můj manžel 8-) , i když mi někdy leze pořádně na nervy <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> Ostatní chlapi-kamarádi jsou spíše na pokec, jsou to naši společní známí. Ale abych pravdu řekla, kamaráda - chlapa, v tom pravém slova smyslu, nemám (mimo mého muže). Mám jen 2 opravdu velmi dobré kamarádky, se kterými můžu mluvit o čemkoli! A těch si cením!

Přeji všem, aby ve svém životě měli také velmi dobré kamarády!!!! Jsou důležití!
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu