Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Kde hubnete v Brně - spěchá!

Ella2 20. 11. 2014 23:20
Ahoj ženy,chci se zeptat neznáte někoho v Brně, kdo by mi pomohl s hubnutím? O<img  class=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/42.gif" /> Myslím nějakého odborného poradce. Na jaře se budu vdávat a chtěla bych přítele překvapit tím, že shodím nějaké to kilčo. Nemyslete si, že je to kvůli němu, on mě má rád jaká jsem. Ale já chci být atraktivnější a prostě fit. Měřím 165 cm a vážím 87 kg. Celkem se za tu váhu stydím <img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/30.gif" /> ! Ale dost bylo litování, je čas začít něco dělat! Tak máte nějaké rady, typy? Poraďte..
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Marie77 25. 3. 2015 23:01
Chodim behat a kupuju si pripravky na hubnuti :)
Odpovědět To se mi líbí0
DanusS 13. 1. 2015 11:55
Jsou lidé, kteří dokáží zhubnout sami a také je to pak moc nestojí....ale pokud dokážeš obětovat peníze, nutriční nebo výživový (podle mě je to to samé) poradce je ta nejlepší cesta :-) V Brně je spousta center, já znám z vlastní zkušenosti svět zdraví, mají v Brně dvě pobočky, myslím, že je docela jedno, kam půjdeš, všude jsou moc hodní a ví, co dělají :-) plus, co se mi líbilo nejvíce, netlačí tě do žádných přípravků, nebo alespoň po mě to nikdo nechtěl ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
VercaKK 3. 12. 2014 21:23
Třeba ti poradí výživový poradce :) já neměla dost silnou vůli na to sama něco dělat a překvapit přítele.. takže mi dal k svátku dárkový poukaz na návštěvu právě jedné výživové poradkyně :-l , teď se začínám stravovat podle jejích rad, po týdnu výsledky nečekám ale musím uznat, že to vypadá smysluplně . :oops:
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu