Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Kde koupit oblečení pro miminko?

Já jsem nakupovala v e-shopu 4mini.cz a byla jsem velmi spokojena. Jelikož nabízejí slevy, které jinde nenajdete. Dostala jsem kupón v hodnotě 20% slevy na cely nákup. Doporučuji :)
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
@Eva P. Ahoj,já jsem na první také kupovala vše jen nové,ale na druhé už jsem asi byla chytřejší a většinu jsem koupila v bazárcích jak kamenných tak internetových.Hodně jsem toho nakoupila a levně v inernetovém e-shopu Minišatník.

Pa Jana
Odpovědět To se mi líbí0
Záleží, jestli myslíte kamenné prodejny, nebo na netu? A nové zboží, nebo bazarové? Já si pro první dcerku nakoupila většinou v kamenných obchodech, hodně kik (ale teď už nemívají tak hezké zboží jako dřív), v akcích třeba tesco a globus (bodýčka, overálky apod.) a něco pěkného v obchodech pro miminka. Taky jsem nějaké oblečení dostala. Z internet. obchodů detsky-obleceni.cz (levný textil) a obnošené věci kupuji na mimibazar.cz.
Odpovědět To se mi líbí0
Já něco dostala, něco jsem si půjčila a jinak kupuji v Kik,u Vietnamců... Nač mít všechno značkové, když z toho za 14 dní mimčo vyroste? Občas juknu na mimibazar.cz nebo mimibazik.cz
Odpovědět To se mi líbí1

Diskuze

Doporučujeme