Maminka.czDiskuzeMateřská dovolená

Kde levně koupit oblečení pro děti?

Celkem 45 odpovědí Zobrazit jako strom
@Nika Já si na tohle teď taky dávám pozor
Odpovědět To se mi líbí0
Já se spíš ptám, kde koupit oblečení z kvalitních látek ideálně s nějakou certifikací…
Odpovědět To se mi líbí0
@Patricie na malviku jsme kupovali kočárek a vybavu do dětského pokojičku . Moc krásné a kvalitní věci!
Odpovědět To se mi líbí0
základní oblečení pro miminko jsem kupovala na netu (malvik) , ale pak ruzne, kde co se mně líbilo, to jsem koupila
Odpovědět To se mi líbí0
my jsme naposledy koupili oblečení za dobré ceny v hračkářství, nějaká sportovní značka tam nabízela svoji módu
Odpovědět To se mi líbí0
@Denisa nebo spíš v jakém městě hledáš? vím o super tipech v Brně, ale prostě to chce sekáčové obchody nebo ten bazárek na netu je super, jinak je to celkem drahé
Odpovědět To se mi líbí0
@Baciss no a nebo jsou tam i nabídky za dvě kindervajíčka nebo balíček vlhčených ubrousků, případně daruji nenáročné mamince... taky doporučuji tento způsob...
Odpovědět To se mi líbí0
teď se mi náhodou podařilo koupit slušné nové kousky v hračkářství v zábavním centru pro děti, ale to byla spíš náhoda... já kupuji na regionálních bazárcích na facebooku, teď jsem vzala soupravičku CA za 20,- nebo jrací deku FP za 80,- a nová stojí 1500,-!!! když si to hlídáš, tak se to fakt vyplatí
Odpovědět To se mi líbí0
je někde něco takového v Praze ? .. ale spíš sportovnější oblečení, protože se blíží výlety a školy v přírodě tak abych děcka vybavila.
Odpovědět To se mi líbí0
@Bára Ahojik,prosim te Baro muzes mi prozradit kde ten bazarek v Praze je....diky moc Gabina
Odpovědět To se mi líbí0
Já nakupuji u jedné nilé paní na Mimibazaru...má hodně věcí za dorbé ceny, některé prodávající mají strašně draho a vždy si něco vyberu... http://www.mimibazar.cz/bazar.php
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, všechny maminky menších dětiček, především holčiček, prosím o vyplnění dotazníku týkající ho nákupu oblečení, především šatiček. Pomůže mi to s analýzou potřeb a trhu. Zabere pár minut. Moc děkuji. https://detske-saticky.vyplnto.cz/Klára
Odpovědět To se mi líbí0
Syn převážně všechno dědí po svých synovcích, takže základ oblečení jsme vždy měli, ale samozřejmě jsme kupovali i spoustu nového, většinou to byl Lidl, Tesco, hodně má také KIK, Takko, HM, CA, jako nějak vyloženě drahé značky jako NEXT nebo tak nekupuji, po pravdě si ani nemůžu dovolit dát třeba za tričko 400,- nebo 700,- za džíny, které na půl roku můžu vyřadit, ale snažím se ho oblékat vždy hezky
Odpovědět To se mi líbí0
@Bára Já pro moje kluky nakupuju taky v second handu nebo i na burzách, tam je to i za dobré ceny, a často v perfektním stavu. Kdyby v tom chodili několik let, tak neváhám ale jednu sezonu....
Odpovědět To se mi líbí0
Já jsem se rozhodla, že pro děti (mám dvě malé) budu kupovat věci i ze second handu, našla jsem jeden super v Praze, kde mají velký výběr a suepr věci za dobré kačky. Protože děti tak rychle rostou, nemá cenu jim kupovat stále nové a nové oblečení za x stovek kč. Až vyrostou, bude to něco jiného.
Odpovědět To se mi líbí0
@Eva termoprádlo jsme kupovali nyní pro děcka pod stromeček a raději jsme brali o číslo větší, přece jen je zcela na tělo, tak ať to mají na delší dobu i když povyrostou. A jak malinký také měli péřové kombinézy.
Odpovědět To se mi líbí0
@mimikat my máme dvojčata holčičky, mají 13 měsíců a dostali jsme od rodiny péřové kombinézy. jsme jim velmi vděční, přece jen to něco stojí. Bundy a kalhoty budeme kupovat když budou větší (4-5 let)
Odpovědět To se mi líbí0
@Eleonor také se přikláním ke kombinéze ale zda jsou lepší pérové nebo "obyčejné" ti nevivem říct. Dnes jsou již různé materiály, ať už na udržení tepla nebo nepromokavost. Záleží asi na tom kolik si ochotná investovat.
Odpovědět To se mi líbí0
@Vero děti 4 a 6 let, chlapeček a holčička, děkuji za odpověď, také se mi víc zamlouvá kombinéza, alespoň se nedostane sníh pod oblečení. Termoprádlo mám kupovat o číslo větší?
Odpovědět To se mi líbí0
@Eleonor Nepíšeš pro jak staré děti oblečení kupuješ, ale já mám zkušenost s tím, že bohatě stačí koupit oblečení tzv. z druhé ruky...existuje mnoho bazarů na internetu, kde si člověk může vybrat v podstatě nezničené a téměř nenošené oblečení za příznivé ceny. Jinak termoprádlo určitě užijete v podstatě celou zimu, takže do toho bych klidně investovala a co se týče zda je lepší kombinéza či komplet...opět záleží na věku dítěte a jeho schopnostech svlékání na toaletě apod...já zatím spíš preferuji kombinézu.
Odpovědět To se mi líbí1

Diskuze

Doporučujeme