Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

KDO PORADÍ JAK ZHUBNOUT

Ahoj všem. Kdo poradí jak zhubnout? Potřebuji zhubnout 10 -15 kg. Nechci již zkoušet další drahé výrobky. Klidně budu zkoušet cvičit či tak něco - to myslím, že určitě zabere. Tak pokud máte nějaké fígli tak neváhejte. Předem děkuji moc Liduška
Celkem 156 odpovědí Zobrazit jako strom
Snad se Vám Lidko, podařilo se dostat do formy !Já osobně přemýšlím dostat se do formy pomocí proteinové diety (určitě upřednostním domácí vaření než kupované koktejly), co se pohybu týče tak "lítám" okolo dvou dětí (syn 17. měsíců je vážně šídlo )! Jsem v jednom kole celý den, ale ještě mi přeci pár kilo po porodu navrch zbylo...Diety jsem nikdy neměla potřebu držet, vždy jsem byla štíhlá (s výjimkou prvního porodu kdy mi trvalo se zpět do formy dostat rok), tak uvidíme jestli to bude mít efekt.Pevně doufám, že pomocí této úpravy stravy do léta shodím alespoň 5kg z celkových 8 pozůstalých!
Odpovědět To se mi líbí0
Já bych chtěla zkusit nízkosacharidovou dietu, ale netroufám si na to takhle na začátku sama. Máte někdo zkušenost už s hotovou dietou?
Odpovědět To se mi líbí0
Jak psala Zuzana, strava je základ, mě se podařilo zhubnout přes 10 kg s krabičkovou dietou od zdravého stravování, jasně je také důležité se hýbat například chůze, kolo, plavání. Ono sedět na gauči a čekat, že se kila vypaří jen tak , to asi nebude to pravé, člověk musí pro zdraví a hubnutí něco udělat.
Odpovědět To se mi líbí0
Strava je základ a když se k tomu přidá pohyb, tak jen dobře. Nemusí to být zrovna fitko, ale rychlá chůze, nebo místo výtahu zvolit schody.
Odpovědět To se mi líbí0
@Verča Zhubnout můžeš i když nemůžeš aktivně sportovat, základ je správná a zdravá strava, já jsem přešla na low carb
Odpovědět To se mi líbí0
@zuzik Já se snažím zhubnout, protože musím. Sportovat ze zdravotních důvodu nemůžu. A když jím poměrně málo,tak nemůžu shodit.
Odpovědět To se mi líbí0
No já docela přemýšlím, že bych zkusila už nějakou z těch připravených, netroufám si takhle sestavovat jídelníček sama moc se v tom nevyznám a nechci se zase nějak podvyživit nebo tak něco, zkoušel jste někdo?
Odpovědět To se mi líbí0
A kdo to máte teda vyzkoušené, jaká low carb dieta je podle vás nejlepší? Potřebuju zhubnout aspoň 4 kila do plavek a ráda bych si tu váhu udržela i po létě, takže chci zkusit něco efektivního a zdravého. Radši se ale už ptám na zkušenosti, protože nechci vyhodit peníze za něco co mi zase k ničemu nebude.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky..já jsem po dvou porodech, další už neplánuju a taky jsem se rozhodla konečně se sebou něco dělat, abych se cítila zase dobře ve svém těle. Lítám kolem dětí, takže pohybu mám dost ...ale ta strava... Musela jsem na to jít poměrně radikálně, děti se nají ve škole a školce, muž v práci, já jsem na home office, takže já si jedu svou proteinovou dietu a moc mi vyhovuje a kila jdou dolů.
Odpovědět To se mi líbí0
@Kamila Né, to vůbec. Nějaký peníze to samozřejmě stojí, ale výsledek máš zaručenej. Proteinový diety jsou skvělý v tom, že hubneš přesně to co nepotřebuješ a ne svalstvo jako i jiných...
Odpovědět To se mi líbí0
@Kamila Právě že vůbec nehladovíš. S dietním plánem máš vyváženou stravu a tak netrpíš žádným pocitem hladu..
Odpovědět To se mi líbí0
@Alex Nojo, ale u toho se hrozně hladoví ne? Nebo to stojí strašný prachy a prd z toho..
Odpovědět To se mi líbí0
Pouze cvičení je k ničemu. 80% úspěchu je strava a pouze 20% cvíčení. Takže stravu si stejně budeš muset upravit nebo si nech poradit nějaký dietní plán na míru.
Odpovědět To se mi líbí1
@Veronika To by se mi hodilo a kde se to dá koupit?
Odpovědět To se mi líbí0
@Věra Dobrý den, bikram yogu cvičím taky. Já nosím tílko a legíny. Cítím se v tom nejlíp. Obojí z elastanu s lycrou, takže nenasákne potem a není cítit.
Odpovědět To se mi líbí0
@Jitka Jitko o tom už jsem slyšela. Jenom sem teda četla že se cvičí v sále vyhřátém na 42°C ... Co tam nosíte za oblečení :-o A po jaké době jste na sobě poznala nějaký pokrok?
Odpovědět To se mi líbí0
Už nějakou dobu chodím na bikram yogu a co se mě týče tak můžu doporučit. Krásně při tom spaluju tuky. Zkoušela jsem i běhat a posilovat, ale nebavilo mě to a nikdy jsem u toho dlouho nevydržela
Odpovědět To se mi líbí0
@Zuzana Ahoj,na odvodnění je výborný čaj z Tužebníku Jilmového a nebo zkusi koupit tinkturu z této byliny. My ji doma sbíráme a užíváme skoro na všechno. Ale to odvodnění je opravdu zásadní :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Danka já začínal na 97,5kg, začal jsem zdravě jíst + počítat si kalorie, denně 5-7km pěšky. Za 6 týdnů 10kg dole. Cíl je 80kg.
Odpovědět To se mi líbí1
Jasně, pohyb je hodně důležitý. Já jsem teda začala zevnitř a kupovala si bylinné kapky, které pomáhaly na správné trávení a snižovaly i chuť k jídlu. Pak jsem zapojila ten pohyb no a šlo to skoro samo
Odpovědět To se mi líbí0

Doporučujeme