Maminka.czDiskuze

RE: KDO PORADÍ JAK ZHUBNOUT

kaculinka 19. 4. 2013 13:46:40
Dobrý den, nedá mi to a musim se s Vámi také podělit o zkušenosti s hubnutím v naší rodině.Mojí mamce se podařilo zhubnout už za jeden měsíc 5kilo a to díky poctivému užívání výrobků OKG a to myslím opravdu vážně,není to žádný podvod! Přiznám se,že já tomu ze začátku jejího užívání také nedávala moc šancí,ale fakticky se to podařilo.Dnes byla u ženské doktorky na prohlídce a ta si toho všimla hned jak se svlékla do spodního prádla... je to na ní opravdu hodně vidět, právě co se týká proporcí.Zapne v pase opět svoje dlouho nenošené džíny a přes boky jsou jí volnější Opravdu super a mám velkou radost, že je to i díky mně,protože já sama jsem jí ty výrobky doporučila.Pracuji u OKG nyní už skoro 4měsíce a jsem s jejich účinky také moc a moc spokojená!(například našeho mrňouse už skoro zbavily alergií a exému).Takže pokud by někdo chtěl také poradit a pomoci jak s váhou dolů,klidně mi napište SZ,dám víc info a napíši víc ohledně těch konkrétních výrobků,které to hubnutí podporují.Věřte,že nejprve je velice důležité odkyselit a detoxikovat celé tělo a potom se teprve může začít s odbouráváním tuků a ty potom odvést z těla pryč.Přesvědčili jsme se,že tyto výrobky to dokážou,podpoří zrychlení metabolismu a urychlí tím pádem i spalování tuků v buňkách. Tak to prostě funguje a na tom je celý proces hubnutí založený..
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme