Maminka.czDiskuze

KDO PORADÍ JAK ZHUBNOUT

tupilka 24. 4. 2013 12:32:21
ahoj, taky jsem to zkoušela a mnoho diet jsem vyzkoušela ale k ničemu to nevedlo. Kila se mi stále vracela, naopak jsem přibrala ještě něco navrch. Takže jsem zjistila, že tudy asi cesta nepovede. Dostala jsem kontakt na dietologii na paní doktorku Staňkovou, která má ordinaci na Praze 1. nejdřív mi udělala vstupní vyšetření, nabrala krev a pak jsme spolu dlouze mluvili o tom, jaké jsem zkoušela diety, kolik při nich zhubna a následně i nabrala. Na příští návštěvě jsme spolu všechno probraly, vysvětlila mi princip úpravy jídelníčku a já začala hubnout. Nemůžu říct, že to šlo úplně samo, to bych lhala, ale co bylo na tom skvělé bylo to, že jsem vůbec neměla hlad. Některé porce jídla byly dokonce větší, než na které jsem byla zvyklá. Jediné, co mě občas trápilo byly chutě, ale nějak jsem je zvládla. S pomocí paní doktorky Staňkové jsem zhubla 35 kg, cítím se skvěle, nebolí mě ani nohy. Je to super, pokud mohu doporučit, zkuste tuhle paní doktorku. Bude se snažit pomoc vám jak to jen půjde. Je vážně skvělá
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme