Maminka.czDiskuze

RE: Kdo z nás je vlastně sobec?

Katchitka 30. 1. 2015 20:31:45
Milý Pavle,
děkuji za Váš velmi obsáhlý vzkaz.. :)
Co se týče vlastnictví bytu, tak jsem mu již navrhla, aby jsme byt rozdělili a podíleli se na hypotéce, to odmítá.
Ano, nelíbí se mi, že si nesmím nic plánovat v době, kdy on nic nemá. protože ne vždy mají čas kamarádky, když si něco naplánovat smím. Upřímně cítím, že jsem se nechala ochudit o vlastní život, což jsem mu řekla, ale řekl mi, že jsem na něj zlá ... jaksi jsem nepochopila proč ... na čas se to uklidnilo, ale cca od září jede zase tu svoji volnočasovou diktaturu...
Jsem poměrně dost komunikativní osoba a svoje dojmy, pocity a vše co se partnerství týče, neváhám dávat najevo. Jenže on nepřijímá to, že něco beru jinak, než on. Pokaždé, když jsem s něčím přišla, tak mi řekl, že " TO CÍTÍŠ ŠPATNĚ " snaha vysvětlit mu že každý cítíme věc jinak, není špatně. Je to jako kdybych byla Budhistka, on Křesťan, a já mu řekla, že jeho náboženství je špatné, že takto věřit nelze. Ani tak to nepochopil a byla sem ta zlá .. opět.
O partnerské poradně jsem uvažovala, ale po jeho nedávném prohlášení ... " mám práci a školu... na nic jiného nemám teď čas.." mě přesvědčilo o tom, že tenhle návrh by neprošel a doma by bylo ultra dusno ...
Dnes jsem se potkala s jeho sestrou a zašly jsme na kávičku... sama nadhodila jeho nesnesitelnost a věc jsme prodiskutovali, přeci jen ho zná jinak než já a byly my dány určité typy, které by mohly pomoct k návratu jeho okouzlujícího já a dát ho zase do kupy, nicméně mi taky řekla, abych si to rozmyslela a zvážila, jestli mu ten čas znovu dám ...
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme