Maminka.czDiskuze

kdy je čas na nočník??

Vanesa 30. 10. 2012 12:06:52
Ahoj.Když jsem začínala dávat dceru na nočník,tak ona byla bez problémů,už od roka a půl.Ale když jsem posadila na nočník Tobína,tak z něj pořád slejzal a nechtěl na něm ani sedět natož do něho něco udělat.Ze zkušenosti od dcery jsem ho na nočník dávala taky od roka a půl,ale on si prostě nedal říct.Ono nechce aby se na děti tlačilo.Tak jsem ho přestala dávat na nočník a posadila jsem ho tam až ve dvou letech a pak už to taky bylo bez problémů.Už byl rozumnější,takže už si dal říct.Já si teda myslím,že pokud se do nočníku nevykaká,tak bych to ještě nějak nehrotila.Uvidíš časem Držím pěstičky ať se vám to co nejdřív povede
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme