Maminka.czDiskuzeVaření

Když musím...

ahojte,protože má dcerka má strach z mixéru tak musím mixovat v koupelne.jenomže nevim co rict me pulročni dcerce Když kvuli nespolupracujicimu mixéru musím mixovat dlouho?co delat Když máte sve dite u sebe v kuchyni a mixér jednoduše nechce spolupracovat a nemixuje?
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
@Max Včera v televizi v pořadu " Policie v akci" jsem se dozvěděl, že se čůrat na veřejnosti nesmí a muž dostal pokutu že si ho držel při čůraní za stromem a o kousek dál byl nějaký keř. Co dělat v takovém případě, když pocit čůraní nejde zastavit a ředitelka školy na vás zavolá policii poněvadž ji o tom informuji děti, místo toho aby to dětem vysvětlila a sama se přesvědčila, že nešlo o přestupek ale o nutnou potřebu staršího pána za stromem a křovím- navíc to byl vysokoškolský profesor, kterému televize ještě udělala ostudu
Odpovědět To se mi líbí1
Já také, když musím tak musím čůrat, po 70 mám s tímto problém. Pokud je to v marketech kde jsou WC tak problém není, když jedu autem tak rychle vyhledávám místo k zastavení, a někdy jen tak tak dojedu domu, jak to řešit když je venku zima nebo prší chce se mi vždy nejvíce ?
Odpovědět To se mi líbí3

Diskuze

Doporučujeme