Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Knížka s Avatarem

Sobeslava 20. 2. 2014 20:04
Ahojda maminky, mám dotaz můj malý syn si teď hrozně oblíbil film Avatar, pořád si ho pouští a tak jsem si říkala, že bych mu k tomu pořídila nějakou knihu nebo pracovní sešity, nemáte s tím někdo zkušenosti? Jde mi o to, jestli je ta knížka pěkně napsaná, čtivě a nějaké ty doplňovací sešitky jsem nenašla na internetu vůbec...
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
Winona 28. 3. 2014 15:20
@Amalka Řekla bych, že určitě :-) v dnešní době se dělá spousta všelijakých doplňovaček, sešitů, omalovánek a kdoví čeho :-) zkuste se podívat taky na toho egmonta, třeba to tam budou mít :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Amalka 25. 3. 2014 23:32
@Winona A myslíte, že se nějaké takové doplňovačky dělají i k Transformerům??? To zase strašně milují teď naše děti a nemůžu je od toho dostat... taky bych ráda, aby dělaly i něco jiného, než jen seděly u televize :-O
Odpovědět To se mi líbí0
anamor20 25. 3. 2014 21:26
Dobry den.malej si film oblibil ve 3letech.manzel sehnal knizku je to mala knizka zatim jsme ji necetli,ale jsou to maly pismenka.da se koupit sesit,mag.tabule,propisky,karty postovne vzdy vyssi nez cena vyrobku.
Odpovědět To se mi líbí0
Winona 24. 2. 2014 11:15
Ahoj, my teda nemáme přímo knížku s příběhem Avatar, ale doplňovací sešitky jsem koupila na egmont.cz když jsem objednávala jiné knihy, původně spíš do počtu (aby mi vyšla cena a nemusela jsem platit za poštovné :-D ) ale dětem se to nakonec moc líbí a zabavili se s tím celkem na dlouho :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu