Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Kočárek pro dvojčata/ sourozence

Petra 9. 2. 2015 12:50
Dobrý den maminky,Mám ročního synka ani ne za dva měsíce porodim druhé dítko a tak scháním sourozencký kočárek. Chtěla bych se zeptat se kterými máte nejlepší zkušenosti. Už hledám 3 měsíce a nějak se v tom strácím. Vím, že bych chtěla se všema nafukovacíma kolama a aby se vešel do 80cm dveří. Poraďte mi a řekně te mi prosím jaké máte zkušenosti s jakýma kočárkama budu vám moc vděčná.
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Lenka 9. 7. 2015 12:15
Hezký den, právě řeším to samé. Hledala jsem různě na internetu, články, diskuze, atd. Je jich opravdu dost, takže se v nich také ztrácím a nevím, který bude nejlepší. Na stránkách dtestu jsem našla testované kočárky: https://www.dtest.cz/testy-vyrobku-108/test-ko... . Třeba vám to také pomůže.
Odpovědět To se mi líbí0
Martínka 11. 6. 2015 15:41
Kamarádka měla tento :http://www.kocarkypeg-perego.cz/peg-perego/eshop/25-1-Pro... Ten volantek byl fakt suprovej ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
ola.45 27. 5. 2015 9:50
Moje známá má dvojčatový kočárek CAM Twin Pulsar, jsou to ty sedačky za sebou. Je obrovská výhoda, že je úzký, takže neřešíš problémy s dveřmi, ale zase nevidíš na to druhé dítě vzadu. Sice nevím, jestli se dá nakombinovat hluboká korba a sportovní verze - to jsem u ní nikdy neviděla, protože má dvojčata, ale ty sportovní sedačky mají zase výhodu, že se dají položit proti i po směru jízdy, a dokonce i proti sobě, že dětičky vidí na sebe :-) To je rozkošné.Jinak se ovládá dobře, je trochu delší než normální kočárek, tak s tím hold musí člověk počítat, je to o zvyku :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Pavlína Kr. 21. 5. 2015 20:42
Kamarádka, která má dvojčátka, má kočárek Britax B-Agile Double. Vleze se s ním do všech obchodů, dá se jednoduše ovládat jednou rukou. A na přenášení po schodech taky není moc těžký - i když záleží na váze dětí :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Dupi Dup 20. 5. 2015 20:49
Kamarádka je velmi spokojená s kočárkem Easy Walker Duo. Dá se celkem snadno sehnat i bazarový (možné lépe než EW pro jedno dítě). Šířka kočárku je uváděná 76 cm, takže by se do 80cm dveří měl vejít. Já sama o EW pro jedno dítě přemýšlím. Snadno se ovládá, má velký koš pod kočárkem, vejde se do něho i skoro tříleté dítě.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu