Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

kočárek pro dvojčátka

Svitilka 6. 9. 2014 14:31
ahojte maminky, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s kočárky pro dvojčátka, myslíte, že jsou lepší kočárky, ve kterých děti sedí jakoby vedle sebe, nebo ty kde sedí za sebou? Jaký máte vy? Díky moc
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
Pavlína Kr. 29. 9. 2015 22:13
U nás v rodině máme taky dvojčátka, naštěstí né já :D a mají Cam Twin Pulsar a pochvalují si a i já jako pozorovatel mám pocit, že je kvalitní a slouží jak má :)
Odpovědět To se mi líbí0
Svitilka 25. 10. 2014 23:22
Dobře, děkuju, nějak to tedy ještě zvážím a podívám se případně na stránky atd. :-) ale opravdu bych zase nerada, abych musela každý den bojovat s projížděním dveří, takže z tohoto hlediska bych preferovala asi ten CAM, ale zase když i jiné z vás píšou že i s tím, kde sedí vedle sebe, se dá projet, tak fakt nevím :-D musím to ještě nějak pořádně promyslet, pak kdyžtak dám vědět, jak jsem to vymyslela :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Tyrry 13. 10. 2014 18:52
My máme teda ten, kde sedí vedle sebe, máme Britax, typ se přesně jmenuje Agile Double, snad :-P a na projíždění dveřmi si nemůžu stěžovat, standartními dveřmi jsme zatím vždy projeli a a děti na sebe vidí, můžou si hrát atd. a pak tolik nezlobí :-) taky jsou na sebe dost fixované, takže by se jim asi moc nelíbilo, kdyby na sebe neviděli, jak říká Ebro ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Winky 22. 9. 2014 12:12
No my máme zase ten za sebou, ale sedačky jsou polohovatelné, takže se naši broučci můžou dívat i na sebe, pak jsou naproti sobě, nebo se dají dát po/proti směru jízdy za sebou :-) máme CAM Twin Pulsar :-) a taky je dost odolný, za tu dobu co ho máme se nám na něm nic nezničilo a to jezdíme i na dost akční lesní vycházky :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ebro 15. 9. 2014 13:46
Já mám easy Walker duo a jsem s nim spokojená. Jen má pitomý plastenky. Blbě se nandavaji.Pak mám ještě záložní kočár na balkon a to dorjan cros s vloženýma taškama. Ten bych nedoporučovala. Ty tašky jsou pitomý že jsou měkký a miminka když se víc hází tak se vzájemně ruší. Oba kočáry jsou vedle sebe. Za sebou bych nechtěla. Tady ty oba projedou 80 cm dveřma.
Odpovědět To se mi líbí0
Maja 7. 9. 2014 10:33
ahojky,mám výbornou zkušenost s kočárkem TFK pro dvojčátka.Projede 80.dveřma,vlezli jsme se do výtahu i do bytu a celkově byl výborný do terénu i města.Vyzkoušela jsem si kočárek za sebou,ale je tam méně místa a kluci byli neklidní,že na sebe nevidí.Takže jednoznačně doporučuji kočárek TFK twiner twist duo. :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu