Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Kojenecká kolika už si nevím rady

Markéta 3. 9. 2017 19:00
Ahoj holky,můžete mi poradit něco na dětské koliky? Naše Anetka neustále brečí zkoušeli jsme na to pupík ale taky nic. Existují na to kapičky nebo nějaké bylinky? :)
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Jája 6. 9. 2017 15:11
Ahoj, za mě ti mohu poradit kapičky z lekárny Bio Gaia ;-) Malý synek také hodně trpěl na bolesti bříška a nejvíc zabrali tyhle kapičky. Někdy jsem mu dávala přes den Espumisan kapičky (před jídlem). Pevné nervy a ať vám hlavně něco pomůže :-)
Odpovědět To se mi líbí1
Elis 6. 9. 2017 14:02
To jsme na tom stejně. Masírovali jsme bříško, mazali pupíkem, nahřívali, cvičili s nožkama a stále řev, až si z toho malej vytlačil kýlu.. nejdřív jsme brali espumisan a pak jsme přešli na babycalm- ten právě obsahuje fenykl a anýz.. dobrý je taky dávat ho na bříško, většinou se pak pěkně vyprděl..:-D za týden má syn 3 měsíce a už je skoro úplně bez bolestí, ale radši ještě stále dáváme ty kapičky, i když už v menších dávkách.
Odpovědět To se mi líbí2
Jana 4. 9. 2017 9:29
Našemu vnukovi jsme dávali pít slabý čaj z anýzu, kmínu a fenyklu. Koření koupíš běžně v obchodě. Když ho bolelo bříško, stačila teplá plena na bříško.
Odpovědět To se mi líbí2
Aneta 3. 9. 2017 20:17
Ahoj Markéto na tohle téma už tu bylo mnoho diskuzí zkus se podívat zpětně na nějaké. :)
Odpovědět To se mi líbí1
Tereza28 3. 9. 2017 20:12
Ahoj, tak tě lituju :( Náš Kuba na tom byl stejně,trvalo to 4měsíce. Vyzkoušej ho nosit ho opřenýho o břicho zády k sobě aby byl stočenej v klubíčku. Nebo změň stavu to by taky mohlo pomoct :) Vydrž, přejde to.
Odpovědět To se mi líbí1


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu