Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Kojení...

Nikollin 29. 11. 2012 21:32
Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat jestli je normální, že v 37. týdnu těhotenství vůbec moje prsa netvrdnou a ani nevyjadřují žádné známky na tvorbu mléka...milé mamky, měly jste to taky tak, nebo se Vám už začly prsa nějak měnit?
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
Dupi Dup 11. 11. 2013 13:08
Souhlasím s předchozími příspěvky. Také jsem to tak měla. Prsa se mi začala hodně zvětšovat už v průběhu těhotenství. Ale až po porodu se mi opravdu pořádně nalila mlékem. Druhý den po porodu jsem byla jako chodící mléčný bar :)
Odpovědět To se mi líbí0
Eva P. 4. 12. 2012 12:14
Souhlasím, určitě je to v pořádku a naprosto normální. :-) Taky se mi prsa změnila až po porodu. V době těhotenství se mi jen trošku zvětšila. Po prvním porodu se mi nalila mlékem dokonce až 5. den, dcerka už byla potom hladová, mlezivo už jí nestačilo, po druhém už to bylo druhý den, tak to bylo lepší. ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Rendisek20 2. 12. 2012 14:33
Ahojky, souhlasím s Ivčou já to tak taky měla....prsa jsem do porodu měla zcela normální měkké :-) V pondělí jsem porodila druhého syna a ve středu jsem z prsů měla dva betony nalité mlékem, takže vydrž do porodu :-) První až druhej den mimčo pije mlezivo a do tří dní by se ti prsa měli nalít :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Záleská.I 30. 11. 2012 6:25
Ahojky mě se prsa tzv.připravili na kojeni druhý den po porodu.Před porodem sice celé těhu byli zvětšené ale pocit mléka či mleziva neměla druhý den poporodu mi to ale vynahradilo :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu