Maminka.czDiskuze

konečně jsem se dočkala

Martík24 3. 3. 2012 20:21:34
Ahojte maminky moc Vám všem děkuji. Zatím se máme fajn rosteme 13 jdeme na kontrolu a už se moc těšíme i s přítelem jak prcka uvidíme po prve jak uslyšíme srdíčko Jinak mám celkem klidný pruběh zatím nemám ani ranní nevolnosti tak že je to celkem fajn akorát už nás trapí strašné nadýmání a to že začínám více baštit v noci se budim že mi kručí v břiše přítel si dělá srandu ale já pak nemužu spát tak snad je to normální průběh . jinak budu moc ráda za každou radu od Vás zatím to prožívám v klidu koupila jsme si časopis maminka a postupně čtu články abych věděla na co se mám připravit atd. Mějte se krásně hezky večer přeje Martina
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme