Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Koronavirus

Tak nevím, holky, ten korona virus už prý je někde vedle Česká. Šilim. Jedu na velký nákup, cokdyz bude isolace všudě?
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
Vaše komentáře mají opravdu úroveň,někdo se na něco zeptat a jiný ho osloví tupcem nebo debilem,opravdu úroveň.Zkuste se nad sebou zamyslet a nebo nejlépe se vůbec neúčastnit se jakékoliv diskuze.
Odpovědět To se mi líbí0
@jan valmezAsi jsi úplně tupá. Vir nemá lék a nikdo neví jak se zachová, top, ODS a pod. řeší jen prachy-nebyl od nich jediný návrh, jak zamezit šiřeni. . Babiš dělá co může, aby se tu nešiřil.
Odpovědět To se mi líbí0
@mončapan Babiš mě zklamal důchodci mají vyhraženy 2 hodiny denně aby se nanakazili .......ale stejně důchodci lítají celý den po obchodech .....a prodavači musí vyhazovat z obchodu pracující lidi pod 65 let ... podle mě to je diskriminace.....
Odpovědět To se mi líbí1
@JaninaNo a teď si vemte,že já pracuju na jatkách a náš pan ředitel se vrátil z Německa a hygiena v Praze ho pustila prý do práce.Máme prodejnu masa a teď si vemte,kolik nás může být nakažených a to nikdo neřeší.....A nikdo s tím nic neudělá,i když máme všichni strach....Tak přijeďte nakoupit do RYNEK HLAVEČNÍK....
Odpovědět To se mi líbí0
@Martin Novak 1Já pracuji v potravinách a nikdo nám nedal ani kapku dezinfekce a natož respirátor. Počítám s tím že to každou chvíli chytím v pátek u nás byli nakupovat Němci no tak kde to jsme. Ještě ktomu pak bydlím se staršími rodiči a tak vůbec nevim co pak. kdyby aspoň měli pro prodavačky respirátory nebude mohli taky nějak omezit.
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím,tak by mě zajímalo že když je karanténa proč funguje doprava proč chodi 100 lidí i více do fabrik a prodavačky? Ve veřejné dopravě je nákaza celkem jistá už vidím jak řidič každou cestu dezinfikuje jednou jede Praha druhý den Plzeň a pak to bude rychly růst počet nakažených a co fabrika přijde jeden člověk a hned bude přes 100 lidí s rodinami v karanténě? A co prodavačky budou dostávat respirátory? To nikdo neví..jen říkají..
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den.Nerozumim nekterym rozhodnutím a hlavně ne tomu že markety s potravinami jsou v plném proudu více než o vánocích.Je stoprocentně jisté že vir se bude šířit nyní jen tam,potká se tam denně tisíce lidí.Kazdopadne první co bych udělal,tak bych v marketech nechal otevřeno tři dny v týdnu,pondeli,středa a pátek.Nakupujicich by určitě nepřibylo,pouze by dělali větší nákupy.Neni žádná tragédie nakoupit si i na druhý den,nebo na víkend.Ale mít otevřeno od rána do večera sedm dní v týdnu,to nemůže dopadnout dobře a zastavit šíření viru.Opatreni kdy se lidé nemají denně potkávat ve větších skupinách jsou zbytecne,protože se nepotkají na místech zákazu,ale potkají se v marketu.Proste myslím že omezení provozu v obchodech s potravinami jsou na místě,vir totis už lze chytit snad pouze tam a myslím že to tak bude.
Odpovědět To se mi líbí1
já taky šílím, z toho jak se z toho šílí, ne chápu to, ale tento komentář je krásným příkladem, Zdena ho psala 8. 2. a kam jsme se dnes dostali , víte ona už vakcína je, jen se to ještě nehodí, ale chce to klid, protomožná budu spíš radši, až už to tu bude , jenom lidi všude čtu, že jsou vyprodané roušky, ale rouška je vám k ničemu, vím to, pracovala jsem na virologii a uplně mi trhá srdce, když vidím, že někde v itálii vyfotí člověka, jak má respirátor, v ruce telefon a v druhý dokonce kafe, základ je mytí rukou, když někde sáhnu, tak si vir roznesu po ruce a na telefon a hup domů ... hezky je celý ten případ popsán tady, věřím tomu, že se nejedná o nějakou biologickou zbraň, ale prostě opět konzumace nakažených zvířat https://www.panzdravi.cz/clanky/co-je-koronavirus-... buďte všichni ve zdraví, ono se to zlepší, jen je blbý čas na šíření virů
Odpovědět To se mi líbí1

Diskuze

Doporučujeme