Maminka.czDiskuze

RE: Kosmetika Mary Kay

Verry 6. 2. 2019 9:59:57
Ahoj, ja jsem par pripravku vyzkousela a byla jsem nadsena. Uplne neco jineho nez kremy z drogerie. Na zimu jsou nejlepsi satenove ruce-vazelinka na ruce, dobra i pro ty, co maji ekzemy, potom peeling a krem. Tak hladke a hydratovane ruce maji snad jen deti. Odlicovac oci je uzasny, vyplnuje i jemne vrasky. Sera jsou fajn, funguji jako zehlicka na plet, vyhladi ji. A nadsena jsem z hydratacni masky. Jsem jsem vecer natrela, nesmi a se a rano plet tak hebounka, vubec to neumim popsat a bez prace 😍 kazdy pripravek mi vydrzel 4-6 mesicu, takze ta vyssi cena neni tak hrozna. Drogerie jsou plne, ale co pomaha? Jo cistic pleti je zaklad a jejich cisti, hydratuje, osetruje a akne za 3 dny bylo pryc. Pouzivam kartacek na plet a nemam zadne tečky a ucpane pory. Ten efekt je videt rychle. Zkuste, co chcete...Chystam se vyzkouset dalsi veci, jsem zvedava, jestli vse tak suprove funguje. Ted moje plet vypada nic moc, unavene, sucha a tak zase zacnu o sebe vic pecovat. Verim, ze zase prokouknu a tesim se moc 🤗
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme