Maminka.czDiskuze

koupě auta,poradíte?

kykča 15. 5. 2013 21:47:50
Ahojky:)tak jsem si vyzkoušela políčko:)wolcvagen polo,vzhledově moc hezký,dobře se mi v něm jelo,ale za tu cenu vevnitř vypadal hrozně jinak mě nic nenadchlo:( jsem hrozná,to zas bude běh na dlouhou trat jinak já byla v aaa auto a už tam nepůjdu:)pořád uplné tlačení,jen abych si snad hned něco koupila,asi se jim ani nedá věřit v těch najetých km,radši si vezmu autíčko od někoho nejlépe od důchodce,který jel jednou za měsíc nakoupit no uvidíme nechám tomu volný průběh,ono se něco naskytne čoveče jsem bezradná ve vaření už nevím co mám pořád vymýšlet :'( nemáš nějaký dobrý recept ?třeba něco né tak běžného
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme