Maminka.czDiskuzeVaření

koupě zahradního grilu

Baciss 19. 4. 2014 19:02
Ahoj lidičky :) akutně sháním gril na párty, která je už v úterý!! Měli sme mít pučený, ale nakonec to krachlo, tak chcem pořídit konečně vlastní. Něco lepšího, co nám chvíli vydrží, abychom brzy neřešili stejný problém! ;)
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Janca 27. 5. 2014 22:28
My taky doma grilujeme na Weberu, už pár let a nemůžu si ho vynachválit. Mají i spoustu vlastních receptů, najdete je tady: http://www.grilykrby.cz/recepty-na-grilovani/. Většinu z nich mám vyzkoušenou a jsou super!
Odpovědět To se mi líbí0
Šárka 26. 5. 2014 18:47
Díky Baciss!! Už máme Webera taky doma, včera jsme dělali velkou grilovačku na zahradě, gril je prfektní, grilovali jsme i zeleninku a moc se nám to vydařilo. Kdybyste měli tipy na nějaký zajímavý recepty, uvítám, když se podělíte ;)
Odpovědět To se mi líbí0
Baciss 24. 4. 2014 19:33
Ahojky Šárko, grilovačka byla skvělá, už se těším na další :) Už jsme mysleli, že budem jen opékat špekáčky :D Ale na poslední chvíli jsme sehnali gril v Harfě v Praze, všechno tam měli na skladě, takže jsme si ho mohli hned odvézt :) Můžeš se podívat na stránky: http://www.grilykrby.cz.
Odpovědět To se mi líbí0
Šárka 23. 4. 2014 18:47
Čauky Baciss, sehnala jsi nějaký dobrý gril a vydařila se Vám grilovačka? Taky chcem nějaký koupit, poradíš nám? ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Novka2 20. 4. 2014 17:12
Ahoj Baciss, my jsme kupovali přes internet, přítel má trochu přehled, ale sama bych si taky netroufla <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> Spíš si zajdi do nějaké specializované prodejny a nech si tam poradit, taky když to tak spěchá, bude to rozumnější, snad budou mít na skladě ;-) Řekneš jakou máš představu a oni ti už něco doporučí :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu