Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Kouření a alkohol v těhotenství

sarka.pl 15. 10. 2012 13:18
Ahoj chtěla bych poprosit všechny nastávající maminky, které bojují s odvykáním kouření v těhotenství, aby se podělily o cenné rady. Byla bych strašně moc vděčná, pokud by byla některá maminka ochotná odpovědět na pár otázek formou e-mailu k tomuto tématu. Dík sarka.pl@seznam.cz flower
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Martina.Leousi 9. 7. 2013 8:58
Mě kouření na začátku těhotenství prostě přestalo chutnat... Ale určitě i kdyby tomu tak nebylo tak bych chtěla přestat. Už jenom pro to malý. :)
Odpovědět To se mi líbí0
15. 10. 2012 21:14
Přestat kouřit až na konci těhu? To bych asi řešila dřív! :-\ Vždyť nejde o tebe ale hlavně o mimčo! Moje babička, když byla mladá kouřila a naštěstí vždy během těhotenství přestala, protože k tomu měla prostě odpor... a pak zas kouřila, ale to škodilo jen ji a ne mimču... <:-)
Odpovědět To se mi líbí0
Mellisek 15. 10. 2012 18:38
No ja jsem v sedmem mesic a momentalne chci prestat zacatkem nebo koncem novyho mesice protoze je to par tydnu pred porodem.
Co se tyce my lekarky rekla ze to skodi ale ze to v tom tele stejne mam ale chci prestat i proste finance a budou novy naklady takze pokud ma nekdo rady tak si je taky rada prectu :-D :-D :-D
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu