Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

KTG-monitor. záznam

Ahoj ženy , chtěla jsem se zeptat , kdy vám váš dr. začal točit ten monitor. záznam? Já jsem 38+1tt a zítra jdu na 2.záznam... Moc se těším , je to krásný pocit slyšet srdíčko miminka. <3 <img  class=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> Jedna známá mi říkala , že jí to její dr. točí od 35tt , takže asi co gynekolog , to názor.Vždyť to by se fakt v klidu mohlo od 35tt , není to přece tak nákladný záznam..Jenom vás na to napojí a je to. Ani se do maminek nijak nezasahuje a navíc je to krásný pocit , slyšet srdíčko miminka. <3
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
@A55@email.cz To bys měla fajn kdybys už porodila.Mě doktor pověděl že to můžu čekat kdykoliv.Že se mi to klidně může rozeběhnout.Tak uvidíme kdy se Tomášek rozhodne vylézt na svět. :-) Ono záleží jak který doktor se sestrou.Měří si to prostě jak chcou. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ženy , já si myslím , že by se to mohlo od toho 35tt klidně točit.Ale asi se jim nechce.. :-P Já jsem také zdravotní sestra a když se občas setkám s některýma kolegyněma (nezmíním se , že jsem zdravotní sestra , nechlubím se tím ,abych měla protekční jednání..) , tak se fakt za ně stydím a kroutím hlavou , že se někdo může až tak hrubě a neslušně chovat..Ale to jsem odbočila.. :-) Je to pro maminku krásné slyšet srdíčko miminka a svým způsobem se vnitřně uklidní , že je vše O.K. s miminkem. <3 Takže si myslím, že by je to nezabilo to točit aspoň od toho 35tt . Já jsem začala v 37tt , v pondělí mám 3.,monitor , ale už ho možná nestihnu.. ;-) Ale to by byla to krásnější verze , že bych už porodila , že jo kočky ? ;-) :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ali já chodila od 35tt a je krásný slyšet srdíčko malýho. :-) Vždycky když jdu na kontrolu tak se těším až si mě sestra zavolá a napojí mě na monitor. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Tak mě napadá Nevařilová, jestli to má cenu, zakládat pořád nové diskuse, když ti stejně odpovídáme jen my, staré drbny z Května ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
čau. to je fakt na každém doktorovi. Při minulém těhu jsem chodila od 30 tt a teď až od 37 tt
Odpovědět To se mi líbí0
Já chodím na monitor od 30. týdne. Je to žůžo, to je fakt. ;-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Váhy Včera jste váleli a dnes zase polevujete. Zkuste si držet v práci alespoň standart. Pořád máte potíže s…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Vladislav, Vladislava, Priska

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu