Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

kuchyně z Ikey, jste s ní spokojené ?

Ahoj maminky. Uvažuju o koupi kuchyně . Líbí se mi - i cenově ty z Ikey. Máte doma takovou ? Jak vypadá po čase, drží všechno tam, kde má ? Prostě - jste spokojené a koupily by jste si ji zase ? My máme doma od nich zatím jen komodu, už dva roky a drží, vypadá dobře. Ale kuchyně je trošku větší investice a nerada bych se spálila. Na druhou stranu - peněz taky moc neni, takže když budu chtít jít do kuchyňského studia - budu na linku čekat ještě hodně dlouho.... Díky za zkušenosti...
Celkem 18 odpovědí Zobrazit jako strom
Pro nás doma byla nejlepší volba nábytek na míru na zakázku. Protože v klasických obchodech jsem si nemohla vybrat.
Odpovědět To se mi líbí0
Já tedy moc Ikeu nemusím, doma mám taky nábytek ze Sconta a s tím sem absolutně spokojená
Odpovědět To se mi líbí0
@Teodora Dívala sem se že jsou teď ve Scontu 40% slevy na jídelní stoly a židle, uplatňovali ste někdo už slevu v eshopu?
Odpovědět To se mi líbí0
Mě dělali ze Sconta kuchyni na míru už před rokem a doted si ji nemůžu vynachválit
Odpovědět To se mi líbí0
@Radka To mi úplně stačí, moc děkuji. Zní to dobře, tak zajdu na prodejnu a domluvím se
Odpovědět To se mi líbí0
@Aneta Zkráceně, zašla jsem na prodeju, řekla jaké mám požadavky a oni nám vypracovali návrh kuchyně. Po té přijel pracovník kuchyni zaměřit, a bylo. Pak už jen vše přivezli a smontovali. Také nám ukázali jak co funguje. Mě to přišlo všechno naprosto perfektní
Odpovědět To se mi líbí0
@Radka Jak to tady probíhalo?
Odpovědět To se mi líbí0
Heled já sem si nechala dělat kuchyni na míru tady https://www.sconto.cz nejde to teda vyřešit a objednat přes ehop, musela sem na prodejnu ale sem maximálně spokojená s postupem i s kuchyní
Odpovědět To se mi líbí0
My máme dělanou na míru od interiery4u. Asi bych si nekoupila komerční kuchyni, protože chci aby mi dlouho vydržela. A u těchto vím, že nejsou vždy lidé spokojeni.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, my máme taky Ikeu, leskle béžovou a zatím spokojenost. Cena odpovídá kvalitě a určitě levná nebyla
Odpovědět To se mi líbí0
Kdyz bych premyslela nad novou kuchyni tak bych si nechala udelat nekde na miru a nekupovala asi nekde v obchode. :)
Odpovědět To se mi líbí0
V bytě jsme měli kuchyň z Ikey a vydržela nám 7 let v pohodě, pár věci se tam muselo opravit, ale nebylo to nic velkého. Když jsme postavili barák, tak jsme si ale už kuchyn nechali udělat na míru a je to o něco lepší, že to máte opravdu tak, jak chcete. Přeci jenom člověk v té kuchyni ztráví dost času Vyšla ale skoro na 100 tisíc no a to bez spotřebičů, ty jsme potom kupovali online na eshopu a zatím taky všechny fungují, tak jak by měli.
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj, i my máme kuchyň z Ikei a můžu doporučit, po pěti letech stále jako nová, jen drobná opotřebení provozem. Jen ty spotřebiče - varnou desku a myčku jsme už museli reklamovat ( mají 5 let záruku), reklamace vždy bez problémů uznaná. Montoval ji manžel sám.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, zkusenost s kuchyni z ikei nemam, ale mame doma kuchyn od gorenje a jsme s ni velice spokojeni zadna porucha, material kvalitni a nebyla draha, urcite se zajed podivat na kuchyn od gorenje :)
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj, ikeu ber určite, cena odpovida kvalite, mame dva roky a ok jen detaily
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Lucko, my máme Fagerland (je taková tmavě hnědá, jako by rustikální). K tomu máme takovou černou pracovní desku (není celá černá, jsou v ní takové tečky, nevím, jak to popsat) no a úchytky máme černé.
Já mám byt v Praze, kde jsem si najala na to sestavení řemeslníky přímo z Ikey, ale byli docela drazí. Pak jsme se přestěhovali za Prahu do domečku a když jsme chtěli po truhláři, aby nám kuchyň namontoval, tak řekl manželovi, že to zvládne sám. Tak to opravdu sám zvládl, včetně vestavěných spotřebičů. A kuchyň pořád drží. Máme jí už skoro pět let.
Musím říct, že když jsem řešila jakou kuchyň, tak jsme prošli také spoustu těch studií a musím říct, že jsem byla dost otrávená, protože ty ceny byly hrozné. V té Ikee jsme to opravdu pořídili za hubičku.
Ty už máš nějakou kuchyň vyhlédnutnou?
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj Terezo. Díky moc za reakci. Kdepak, kuchyň ještě nemám - snad na jaře. Pořád jsou nějaký investice..... Moc jsi mně uklidnila, že jsi spokojená. A můžu se zeptat, jaký je to materiál, nebo která kuchyně ? A montovali jste si to sami, nebo truhlář ? Jé, já mám radost.. Jak mi sem nikdo nepsal,tak jsem si říkala, že to asi nebyl dobrý nápad, když to nikdo nemá.... No vyloženě jsi mě potěšila, zas je moje vidina hezké linky o trochu blíž...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Lucko, kuchyň sis už asi koupila, a pokud jsi si vybrala tu z Ikey, tak Tě mohu uklidnit, že my
máme kuchyň z Ikey už asi pět let a v bytě který pronajímám ještě déle. Vypadá pořád skvěle a
jsem s ní moc spokojená. Ve studiu bych si kuchyň asi nekoupila, protože když jsem viděla, jak
mámě taková kuchyň vydržela, tak jsem byla dost zděšená. Navíc za ní dala nepopsatelně hodně.
Takže určitě, pokud se o ní budeš dobře starat vydrží Ti dlouho
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme