Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Kuličková modelína

Lucka_Mer 18. 7. 2013 17:37
Moje dcerka si hodně přeje kuličkovou modelínu a já bych j ji ráda koupila, ale setkala jsem se nedávno u kamarádky s nějakou jinou, divnou. Hodně se lepila na ruce, že nešla skoro sundat a zapáchala. Nevíte někdo, jaká je ta originální, která bude skvělým dárkem a ne jen náhradou, která se bude muset hned vyhodit?
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
xTerka01 3. 3. 2015 17:20
@Marketaa_1 Ha, ha, Marketaa_1, mluvíš mi z duše :D Taky jsme se setkali, jak s originálem, tak i s kopií. Kopii samozřejmě koupila babička, protože nevěděla a já jí to asi málo specifikovala, ale ten origoš byl opravdu znát, koukala jsem, že se dá sehnat v pohodě i na netu ta playfoam.
Odpovědět To se mi líbí0
Marketaa_1 21. 7. 2013 18:26
Ono je totiž hodně druhů a napodobenin. Já se setkala s obojím a musím říci, že ty kopie jsou opravdu strašné. Člověk si stím nemá šanci pohrát, jelikož jen to chytne do ruky, už to ze sebe strašně těžko sundává a to nemluvím o zápachu. S originálem jsem se setkala na veletrhu hraček a to bylo něco úplně jiného. Vytvořit se z toho dalo prakticky cokoliv, rámečky na fotky, postavičky a další. Ta modelína na veltrhu se jmenovala PlayFoam. Jinou bych nekoupila právě proto, že nevím, co z toho vyleze, když to rozbalím.
Odpovědět To se mi líbí0
Zita 21. 7. 2013 17:32
Ahoj Lucko, já se také setkala s nějakou špatnou nebo ta hračka je prostě nevhodná. Strašně se to na nás lepilo, z ruk jsme to skoro sundat nemohly a byla to spíše otrava, než zábava. Koupila jsem to v nějakém malé hračkářství a nic moc k tomu napsaného nebylo. Ale vím, že už takovou hračku asi jen tak nekoupím.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu