Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Kvalitní manželská postel

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit. Sháníme novou manželskou postel, protože naše stávající hodně vrže, a vzhledem k tomu, že zatím naše ratolest sdílí pokoj s námi, je to poměrně nepříjemný problém. Proto bych byla ráda kdyby jste mi někdo mohl dát tipy z jakého materiálu a kde sehnat postel, kvalitní, hlavně aby nezačala vrzat. Předem moc děkuju :)
Celkem 39 odpovědí Zobrazit jako strom
Masiv je výborný, ale dneska už se dají sehnat i kombinace jiných materiálů, které jsou pak nabízí výbornou kvalitu.
Odpovědět To se mi líbí0
Co se týče materiálu - určitě bych volila masiv. Lepší je raz investovat do masivu, než každé dva roky řešit, že postel vrže. Já mám masivní postel ( z idea-nabytek) a nemůžu si ji vynachválit.
Odpovědět To se mi líbí2
no to si umím představit, jak nepříjemný problém to je v každém případe určitě doporučuji postel z masivu, já předtím měla i kovovou a nebyla jsem tak spokojená jako jsem teď, zkus se podívat na idea-nabytek.cz, mám od nich taky jídelní stůl, a spokojenost maximální
Odpovědět To se mi líbí0
Vodní postel nevrže, max. šplouchá.
Odpovědět To se mi líbí0
@Saša Dobrý den, co oslovit nějakého truhláře a nechat si ji udělat na míru? Můžete si vybrat vzhled, barvu, velikost, výšku,..
Odpovědět To se mi líbí1
@Alena Hledám furt, zaujal mě jeden eshop.Mají skoro všechen nábytek z masivu. Tak už doma vybíráme odstíny atd. Tak už snad konečně objednáme.
Odpovědět To se mi líbí0
@Saša Měli jsme stejný problém. Máme celý dům vybevený nábytkem z masivu. Jídení židle, stůl a postele jsme kupovali na internetu. Myslím že moc lidí masiv nevyhledává, ale má svoje výhody. Určitě zapátrej na netu.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, nevíte jestli je nějaký obchod, kde by měli kvalitní postele z masivu? Nevím proč mají všude jen čalouněné nebo z lamina nebo z čeho to je. Když jdu do ochodu tak mi tam řeknou že tohle dělají jen soukromí truhláři. To už nikdo nechce kupovat nábytek z masivu? Jestli o něčem víte tak budu ráda.
Odpovědět To se mi líbí0
Jak tak pozoruji, tak se s těmi reklamními recenzemi roztrhl pytel. Ukázkový reklamní komentář
Odpovědět To se mi líbí0
jak se mas
Odpovědět To se mi líbí0
@Viola Nakupuješ v Polsku, tak bydli v Polsku.. Proč už Slováci mají vyšší životní úroveň jako Češi.....přemýšlej.... Protože nakupují doma, jsou patrioti! Pojedeš nakupovat do Polska až nebudeš mít práci???? Nepojedeš, jelikož nebudeš mít na benzín! A o tom to celé je! Lidi přemýšlejte!!! Na západě to šlo, půjde to i tady!? Ps: omluva za "tykání"
Odpovědět To se mi líbí0
@Petra hlavně by si měla sama matraci vyzkoušet každý potřebuje něco jiného aby se pohodlně vyspal nebo s ním aspoň konzultovat když budete vybírat přes internet…
Odpovědět To se mi líbí0
@Radka Dobrý den, vy mi chcete tvrdit, že jste si koupili postel a ona hned vrzala? No tak to bych ji šla asi reklamovat. I když mí rodiče si zařizovali ložnici asi před 5 lety, mají z ikei šatník, tedy celý úložný systém v ložnici a jsou nad míru spokojení!!! Jen s ohledem na to, že jsou trochu staromodní si kupoavali čalouněnou postel v žluté hale a ta jim také pořád slouží bez vrzání a poskakování. My se teď připravujeme na příchod miminka a postel máme dobrou, ale matraci máme molitanovou nekvalitní, takže tu bych chtěla vyměnit aby se mlépe spalo v těhotenství a i potom miminku aby se dobře hovělo kři kojení....
Odpovědět To se mi líbí1
@vendy no tak něco takového bych taky chtěla, abych konečně ráda chodila do postele. Chci si to spaní fakt užívat :) kde jste kupovali postel?
Odpovědět To se mi líbí0
@Radka my jsme kupovali rodičům manželskou postel a musím říct, že jsou taky moc spokojení
Odpovědět To se mi líbí0
@Míla ahojda, sháním jeden a půlku postel, zařizuji si nově pokoj, tak bych chtěla větší postel, klidně dražší, ale aby se nerozpadla nebo hned nezničila…
Odpovědět To se mi líbí0
@stefi my jsme kupovali asi před půl rokem a je jsem s ní maximálně spokojená, líp jsme snad nikdy nic nenakoupili.
Odpovědět To se mi líbí0
@Petra zdravím, sháním kvalitní manželskou postel. Doteď jsme spali na rozkládacím gauči, tak bych ráda nějakou velkou a pohodlnou :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Petra My jsme dětem koupili žltohalovou palandu. Rošty a kvalitní matrace jsme jim už koupili v kamenném obchodě v Polsku protože upřímně si i tak myslím, že drtivá většina nábytku, co se tu prodává, tak je z Polska. Jen se mi nechce s Poláky dohadovat ohledně nábytku Matrace a rošty bylo jednuduchší zakoupit
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, řeším podobný problém, zařizujem dceři nový pokoj a chtěla bych jí sehnat něco kvalitního na spaní. Myslela jsem spíš třeba levnější rám se šuflaty, rošty a nějakou dobrou matraci. Nemáte někdo tip?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme