Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Kvetnatka 2011

Ahoj maminky a tehulinky!! Tak jak si uzivate klokankovani??Ja dnes zacinam 19tt.,a uz od 16tt jsem citila miminko.Sice v 16tt to byli takove bublinky a simrani v brisku ale od te doby mam pocit ze mam v brisku vetrelce.Kazdy jeho pohyb je silnejsi a krasnejsi!S partnerem si tehotenstvi uzivame,miluju kdyz vidim partnera oci jak se mu rozzari kdyz citi pohyb miminka.Kolikrat mam pocit ze si vice povida s briskem nez semnou.Chceme si nechat rict pohlavi miminka ale mimo nam ukazuje pokazde na ultrazkvuku zadecek a zadicka..Tak uvidime.. Tak se maminky,maminky cekatelky,tehulinky...opatruj te a koukejte sem dat par pismenek at si nemyslim ze v kvetnu budu rodit sama
Celkem 14 odpovědí Zobrazit jako strom
ahoj holky, mám chlapečka narozeného v červnu 2010 a nemám už kde skladovat oblečení. Prodávám po něm komplet výbavičku 0 - 6 měsíců, je tam vše, i zavinovačka, spací pytle. A potom mám ještě pro holčičku 0 - cca 3 roky 47ks oblečení za 700 kč. Všechno je pěkné, nezničené, hodně věcí jsme ani nenosili. Pokud byste měli zájem, tak mi napiště na e-mail rimmer.ka@seznam.cz. Pošlu vám i fotky.
Odpovědět To se mi líbí0
@ElmoAhojky já sice čekám miminko začátkem června, ale malou jsem měla o týden dřív tak třeba to bude tak květnátko. Jinak jsem ve 20.tt, chtěla jsem se tě zeptat pokaždý ti na UZ řekli, že to bude kluk? Mě u prvního řekli, že to bude holka a máme doma holku, ted jdu ve stredu na UZ. Právě jsem četla na netu, že plno doktorů se mýlí.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminy tak taky čekáme květnátko...konečně jedno dítko v hezký měsíc ostatní mame na zimu:)jen si nevíme rady s jmenem..máme same kluky a ted zas kluk ach jo :-X hlavně ,že ale je zdravej raubíř jeden...
Odpovědět To se mi líbí0
@KačíkkTaky blahopřeju k prvním pohybům já dneškem začínám 25 týden a bude to taky klučina Tadeáška jsme vybrali.Chtěla jsem se zaptat jestli tady někdo není z okolí hodonína nebo Kyjova že bch v porodnici neležela sama.jinak mám termín 1 května .
Odpovědět To se mi líbí0
@KačíkkAhoj!!Gratuluju k prvnim pohybum...a u nas to vypada na holcicku..tak ze v kvetnu bude na 90% Karolinka!!
< zatim ahoj!!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojík holky,tak včera jsem poprvé ucítila malýho!Byla jsem se s mamčou projít venku a Kubíčka jsem konečně rozhýbalaJe to takový šimrání,ale před malou chvílí se opět ozval a už jsem to cítila mnohem víc.Mám z toho ohromnou radost!!!Teďka opravdu vím,že v mém bříšku je.Je to takový krásný pocit........Tak všem přeju stejně příjemné pocity.Taky jdu na kontrolu 6.1.,tak už se těším,až ho opět uvidím...........
Odpovědět To se mi líbí0
@VajkiAhoj všichni. My také čekáme v květnu, měla by to být holka. Tu kolébku bych moc uvítala, Vaiki. nechci kupovat novou
Odpovědět To se mi líbí0
@ralennTaké se přidávám. Mám hodně oblečků po malém, máme toho moc nestíháme nosit a také kolébku, odsávačku. Kdyby někdo zájem
Odpovědět To se mi líbí0
@ralennAhoj!! a za vsechny moc Dekujeme za nabidku!!Myslim si ze se ti brzo ozveme zatim ahoj a opatruj se xx
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky že sem vstupuji ale mě se malej narodil v červnu a mám spousty věci tak kdyby některá měla zájem pošlu fote.
Odpovědět To se mi líbí0
@KayaAhoj!!Taky me ted ceka ultrazvuk tak se na nej moc tesim.Uz 6.1. bych mohla vedet co cekame..mimo me kope kazdym dnem vic a vic ze nemuzu uz ted v noci spat..Nam je jedno co to bude hlavne aby to bylo zdrave..A co Vas Kormidelnicek??Vse v poradku??Taky se s pritelem moc tesime na mimco a taky mam pocit ze on si porad nejak neuvedomuje ze bude tatou..Taky preji vse nej do noveho roku!!
Opatruj te se xx
Odpovědět To se mi líbí0
@KačíkkAhoj Kacikk!Gratuluji k chlapeckoj Kubickoj,to ja porad nevim co cekame.Mimo nam ukazuje zadicka nebo zadecek a ted naposledy melo mimo nozky moc u sebe tak ze porad nic nevime.
Na prvni pohyby jsem se moc tesila a verim ze se na ne tez taky moc tesis,ale ted me to mimco kope tolik ze nemuzu spat..Ale neboj dockas se a uz brzo!!! Taky preji vse nej do noveho roku!!Hlavne zdravicko pro maminku i miminko!!! 6.1. jdu na kontrolu tak se snad mimo uz konecne ukaze!!
Zatim ahoj!
Odpovědět To se mi líbí0
Nazdárek holky, tady se taky hlásí květen! vstupuju do 20tt a čeká nás příští týden ultrazvuk. Kazdou kontrolu moc prožívám a obávám se o mimčo, ale zatím je vše v pořádku a snad nám už řeknou co to bude. radeji bych kluka, ale jak se říká - hlavně, at to je zdravé! pohyby také cítím od 16tt a presne jako Sharinka mám pocit, že mi vyskočí pupkem vetřelec! začali jsme mu proto říkat Kormidelníček:) moc se těšíme s přítelem, ale zatím mám pocit, že on si uplně neuvedomuje svou novou roli. No uvidime, jak to dopadne. Držím vám palce do nového pro nás všechny velmi vzrušujícího a přelomového roku!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojík já teďka začínám 21.týden a před týdnem jsme se dozvěděli,že budeme mít chlapečka-Kubíčka. Pořád ale čekám,kdy přijdou první pohyby a pořád nic. Už chci taky cítit našeho malýho Kubíka.S přítelem také mé těhotenství hodně prožíváme.Tak to musí být krásný pocit,cítit mimčo v bříšku,jak se hýbe.Už se na to taky těším.Jinak nám se taky nechtěl vůbec ukázat,pořád tam strkal ručičky a ne a ne ho zachytit.Až teďka se to konečně podařilo alespoň nachvíli zachytit. Nechtěl se vůbec fotit,prý to bude stydlín-po mamince...... :-[ Jo a přeji ti vše nej v novém roce a hlavně zdravíčko pro naše mimča.Tak zatím pa pa a držím palečky,ať se vám ukáže a nenapíná vás.

Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme