Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Ledňátka 2013

Zdravím všechny maminky,které mají termín v lednu.Pokud se Vám chce tak sem můžete napsat něco o sobě a třeba se nám tady rozjede dobrá diskuze . Já mám jednoho syna skoro 3 roky a bydlím ve Zlínském kraji.
Celkem 835 odpovědí Zobrazit jako strom
Odkaz bude muset zkopírovat a dát do vyhledavače .
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky tak i já se hlásím po dlouhé odmlce.Naposledy jsem psala když byly Velikonoce.Teť máme venku horka a slunííčko.Jsem ráda že ho vzali do školky protože mám mateřskou na 3 roky tak nevím kde by byl nebo jak bychom to museli řešit.Marci taky gratulujeme k přijetí.Zoubky asi máme taky všechny nějak jsem to už přestala kontrolovat.A plíny taky jen na noc a v noci se nebudí spinká krásně taky mi to dalo dost úsilí než přestal vyžadovat mlíko i v noci.Uplně vás chápu že je to unavující vstávat ještě v noci.My teda s Matouškem moc zdraví nejsme byli jsme koncem května v nemocnici těžká bronchytýda a začinající zápal plic bylo to celkem rychlé prvně jen tak slabě pokašlával a další noc se pořád budil,nespal a až tak dusil bych řekla no hrozně špatně se mu dýchalo to byl i 24 h na kyslíku no pohled strašný a pak za 10 dnů na to se nám to vrátilo ale to jen inhaloval ani teplota,antibiotika nic.Jinak je strašně divoký pořád nohy modré to není dne aby nespadl,neodřel se.Už i bradu si stihl rozseknout tak jsme byli na pohotovosti nešili jen slepili suchými zipy.Pořád něco ještě že je pojištěný protože při té jeho divokosti nemá žádné zábrany .Marci tak snad i vám to všechno dopadne dobře a konečně se zbavíte léků.Mějte se krásně
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky až jsem se divila, ale Ondráška vzali do školky Sice nastoupí až v lednu, ale i tak jsem byla moc ráda. Ani jsem to nečekala, v Praze je na školky docela dost velký nával. Takže máme co dělat - ještě pořád má pleny i přes den :( Je to takový lenoch. Doufám, že až bude pěkně a bude venku běhat jen v kratáskách, tak to půjde samo. Zoubků nám ještě pár chybí, nějaké stoličky a trojky.V noci také chce mlíko, někdy 1x někdy 2x :( Je to už unavující, ale nedaří se mi ho to odnaučit :(Tento týden měl Maty ve školce besídku pro maminky, tak jsem byla dojatá. Chodí tam moc rád,t ak jsem ráda.Jinak se máme dobře. Příští týden nás s Matym čeká kontrola na neurologii, tak jsem zvědavá jak dopadneme. Jelikož je bez záchvatů, tak je možnost, že začnou vysazovat léky Konečně mějte se krsáně
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky. Po půl roce se ozývám i já. My jsme něměli absolutně čas sem napsat. Vojtíšek už je bez plen přes den, na noc jí má. To bysme nezvládli. Stále se budíme 2x - 3x za noc. Chce mléko. Já malého do školky ještě nehlásila. Má čas ještě .Bylpoprvé nemosný v prosinci a dostal antibiotika, tak jsem to těžce nesla. Jinak je zdravý. Vztekáme se. Je divoký. Ještě nám zbývají 4 stoličky a máme všechny zoubky venku Mějte se krásně
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky....tak Velikonoce za dveřmi a venku nám sněží, my už tady máme docela poprašek .Ach jó na jaro si budeme muset ještě počkat já jdu na velikonoční pondělí do práce ale jen od půl 10 do 12 ale i tak se mi moc nechce.My se jinak se zdravím držíme ani rýma nic tak jsem ráda.My jdeme se Šimim až příští rok protože 6 let má až v listopadu takže zápis do školy až příští rok a Maty v lednu jde už do školky vzali ho moc jsem se bála že se nedostane ale povedlo se tak jsem š´tastná a já od ledna do práce uf bude to těžké si asi zvykat.Tak Vám přeji krásné Velikonoční svátky a moc šmigrustníku
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky nějak nestíhám. O prázdninách jsme byli na horách, tak Maty lyžoval a strašně ho to bavilo, tak jsem byla ráda. Zato Ondráš hory provztekal - vůbec ne mu nelíbil sníh :( na bobech řval jako tur, nedej bože, když jsem na něj sníh omylem hodila....Jinak se nás nějak pořád něco drželo - rýma, kašel, střevní chřípka a teď jsme pro změnu všichni postupně zvraceli. tak doufám,že už toho bude konec a začneme si užívat krásných slunečních dní Ondráškovi rostou stoličky, tak je to někdy pruda - i 3xza noc musím udělat sunar :( Ale naučili se chodit spát společně, sice je musíme uspávat, ale oba najednou a né na etapy, tak je to lepší.S Ondrou nás čeká zápis, tak jsem zvědavá. Moc šancí tomu nedávám :(Mějte se pa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky....tak my jsme konečně skoro zdraví Maty měl 5 dnů v kuse horečky tak v neděli pohotovost a dali mu antibiotika a po nich to je ok už jen trochu kašel a rýma.Šimi ve školce pořád brečí teda hlavně ráno .No doufám že ho to brzo přejde.Já se tak těším na jaro až bude teplo a všechno kvést .Tak se mějte krásně
Odpovědět To se mi líbí0
@Zanett Jéééééééé teť koukám na datum a byla jsem tu 17.1. a dnes je 17.2. no dobrá náhoda
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky......Marci tak u nás taky pořád nemocní....Šimi byl v lednu jen 9 dnů ve školce a te´t chodil první týden a zase kašle a dneska Maty začal taky v noci se úplně dusil.No já na modrém koníkovi nejsem.Mám FB,Skyp,Viber .No já sice už sem taky moc nechodím ale když mám čas tak sem kouknu no je to škoda že se tak postupně vytrácíme.Tak se mějte krásně a já už se teda těším na jarooooo už aby bylo tady.V lednu jsem si udělala radost a úplně jsem změnila barvu a střih tak jsem top spokojená .
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, tak přestěhování do velké postele proběhlo v pořádku. Jen v noci k nám do ložnice teď chodí oba :( Ale snad je to brzy přejde. Maty byl 14 dní ve školce a už zase doma. O víkendu měl horečky, nic se z toho nevyklubalo, ale raději jsem ho nechala doma....Moc už nestíhám sem chodit :( Nejste třeba na Modrém koníkovi?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ahoj......tak my jsme momentálně doma do školky nechodí strašně kašlal a chytil to i Maty takže kurýrujeme oba ale Maty to snáší hůř je to 2 den a má i teploty .Šimi neměl skoro žádnou reakci jen do večera citlivé dr. říkal že může být a otok a razudnutí tak chladit ale nebylo potřeba.Tak my máme Matyho ještě v ložnici v postýlce ale asi v létě nebo na podzim odstěhujeme do pokojíka za Šimonkem.Máme patrovku ale bojím se aby Šimi nespadl tak asi přestěhujeme postýlku a dáme na jednu stranu místo špruslí jen sokl a bude si moct i sám vylést bude to taková malá postel .Zkusím vám poslat fotku se sněhulákem pokud to půjde .
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, my si sněhu vůbec neužili :( Kluci byli celé svátky nemocní :( Po novém roce byl Maty 3 dny ve školce a zase horečky :( Se z toho nějak nemůžeme vyhrabat...Také za sebou máme očkování v 5ti letech. Měli jste také takovou reakci? Maty měl oteklou ruku od ramene po loket, rukou a horkou :( Dva dny s ní nehýbal a skuhral.Jinak Ondráškovi začali růst stoličky, tak se v noci víc budí. Za 14 dní mu přijde velká postel, tak se bude sttěhovat k Matějovi do pokojíčku. Jsem na to zvědavá. je z něj teď neuvěřitelný mamánek :( :( :( nedej bože když mu chce třeba manžel utřít nudli...vříská máma máma jako kdyby ho někde vraždil Mějte se krásně Pa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky.....přeju Vám v novém roce hodně zdravička Vám i Vašim blízkým a taky pohodu,klid a a´t Vám všechno vychází .Šimi měl na 5-ti leté prohlídce 120 cm a váží 21 kg je to už kus chlapa.Te´t u nás napadl sníh takže pořád venku a jak byl i můj doma přes svátky tak i 2 krát denně venku.Včera postavili velkého sněhuláka tak dneska ho musíme jít ještě dozdobit až příjde Šimi ze školky.Taky po svátcích vám klucí brečí?Šimi zase začal byl dlouho doma asi.
Odpovědět To se mi líbí0
Přeji vám klidné a pohodové Vánoce a do Nového roku vykročení pravou nohou
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,my už máme také oslavu 5tých narozenin a besídku ve školce za sebou.Dneska jsme byli na 5leté porohlídce, tak má Maty 111cm a 17,5kg...váhově je podprůměr, ale prý se nedá nic dělat Cukroví naštěstí napeče babička, tak nemusím Ondrášek stále nočník zavrhuje, takže odplenkování asi zůstane až na léto jako u Matyho.Dárky už mám prakticky všechny i zabalené Mějte se krásně! Užijte si klidné a pohodové Vánoce!
Odpovědět To se mi líbí0
@Marci Ahoj....tak a Vánoce budou na blátě i když mě to nevadí ale kvůli dětem mohlo být aspoň trochu sněhu tak snad po svátcích.Já se dneska odpoledne chystám ještě péct cukroví no nějak nestíhám .te´t bývám na brigádě i 4 dny v týdnu tak že tak.A dárky nemám pořád ještě všechny a zabalené už vůbec nééé.Takže to musím stihnout do neděle aspoň dokoupit .My už měli ve školce vánoční besídku a byla jsem překvapena co Šimi všechno umí a Maty pořád tleskal ,byli jsme ve školce skoro do 17.Tak se mějte krásně a přeju Vám krásné prožití vánočních svátků v šťastný nová rok.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, u nás v Praze taky kalamita...muž jel včera domů vlakem - normálně to trvá 15minut, včera 3 hodiny :( Děs. Ani s dětmi raději nevylézám ven :(Jinak se máme fajn. Také už máme za sebou oslavu Matyho narozenin i když je teprve bude mít, ale spojili jsme to s Ondrovým svátkem, ať to má trochu oddělenější od Vánoc.Ondráš je pěkný lenoch a pleny se asi jen tak nezbavíme. Vzal už na milost nočník, ale jen, že na něm sedí, toť vše :( Maty se plen na den zbavil až ve 2,5, tak předpokládám, že Ondra na tom bude podobně.Jinak já už mám dárky téměř všechny, i zabalené Využila jsem toho, že by Maty nemocný a marodil u babičky, tak na to byl klid V neděli jsme udělali výzdobu a teď už jen čekat a užívat si V sobotu má Maty představení s tanečkama, tak jsem zvědavá! zatím nám doma nic neukázal, tak to bude opravdu překvapení.Mějte se krásně a nezmrzněte
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ...tak jak se máte holky?U nás sněží už od večera a včera to náledí taky bylo super.Vánoce za chvilku ještě musím koupit pár dárku a hotovo.Nedávno jsme oslavovali Šimonkovy 5 narozeniny .Nějak se nemůžu pořád vzpamatovat jak to všechno rychle utíká .Maty už chodí na doma bez plínek a hezky si volá jen když si hraje se Šimim tak někdy zapomene a pustí to do slip .Tak to jsem rádá že to tak zvládá a snad ještě brzo i přes noc a budu spokojená .Mějte se hezky pa
Odpovědět To se mi líbí0
....my jsme v praze ještě nebyli jedeme zítra ráno a kolem 13 jsme tam ...tak snad bude počasí přát
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, tak jak jste si užili Prahu? Jsem to asi zakřikla a Maty je poprvé nemocný. Sice jen trochu kašel, ale i tak jsem ho raději nechala doma. naštěstí hodné babičky si ho celý týden nechali, tak si užívám jen s Ondráškem - pomalu připravujeme Vánoce Letos to s klukama bude paráda - se tááák těším!
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme