Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Ledňátka 2013

Zdravím všechny maminky,které mají termín v lednu.Pokud se Vám chce tak sem můžete napsat něco o sobě a třeba se nám tady rozjede dobrá diskuze . Já mám jednoho syna skoro 3 roky a bydlím ve Zlínském kraji.
Celkem 835 odpovědí Zobrazit jako strom
Je to fajn když ti to proplatí a i kdyby né tak stejně ty peníze za to stojí.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak to je super, že ti to proplatí pojištovna. Asi se budu muset podívat jestli ta moje taky něco takovýho nemá.
Odpovědět To se mi líbí0
@Zanettkrvi né krva
Odpovědět To se mi líbí0
Jjj Vaiki hlavně že je tam .Já se vždycky těším na sono až bobka uvidím .Už mám první fotečky a skrinink taky podle sona v pořádku te´t jen ještě počkat na výsledky krva a měření =-O .Jak uviděl fotečky syn tak prohlásil že je to myš a né mimi,tak snad brzo změní názor .
Jo a holky revírní bratrská pojˇš´tovna proplácí skrinink v 1. trimestru,jen potřebujete doklad....máte na rok 1000,nevím kolik stojí u vás ale mě ještě vyjdou i vitamíny .
Tak pěkný večer
Odpovědět To se mi líbí0
Podle internetové kalkulačky asi 5tt, posledno Menses jsem měla 20. kětna.
Odpovědět To se mi líbí0
Vajki, to je super, že je to OK :) A kolikátý jsi týden?
Odpovědět To se mi líbí0
Tak nejde o to odkud která jsme pokecat můžeme i tak :)
Tak jsem dneska byla u dr. a ten malý fazolek tam nešel málem pořádně vidět ale je tam :)
Odpovědět To se mi líbí0
Beruš nám budou 3 v prosinci :))
Odpovědět To se mi líbí0
@Vajki tak to je fakt trochu dál ....já byla v Ostravě v neděli s malým v ZOO a za tchýni v nemocnici.
Odpovědět To se mi líbí0
Baruš tak NJ a Frenštát mám trošku z ruky já bydlím v Rychvaldě, to je kousek od ostravy, no kousek jak se to vezme nějakých 20Km ale jinak pocházím z Ostravy. Jinak termín ještě podle dr. nemám, teprve dneska jdu potvrdit těhu, už se těším na tu fazolku
Odpovědět To se mi líbí0
@Marci tak to jsi jak já ...já sice napsala že mám 3 letého ale to bude až v listopadu .
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky, já mám doma 2,5letého chlapečka a termín 2.1. :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky ....myslím si že vůbec nevadí že má některá z Vás termín v únoru .Já teda mám termín 1.1. tak uvidíme jak se nám to povede .Vaiki Moravskoslezsý kraj to mám kousek od nás Nový Jičín a Frenštát pod Radhoštěm ,je tak nejblíž.
Jinak zítra jdu na první skrinink tak snad to dobře dopadne.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, můžu se přidat? termín máme 20.ledna :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, my sice nebudeme ledňátko, ale únorátko ale tak snad nebude vadit, když se připojím. Jinak mám 19 měsíčního syna a jsem z Moravskoslezského kraje. :)
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme