Maminka.czDiskuze

lednová miminka

Tereza Středová 9. 6. 2010 11:22:18
Oni si při braní těch homeopatik musí vysadit ty kortikoidy. Ta doktorka mi říkala, že se několikrát setkala s tím, že se při braní těch homeopatik ten stav zhoršil, ale ty léčitelé říkají, že to je tím, jak se to tělo čistí, jenže tento stav trvá i několik týdnů a mimčo se může dehydratovat. No a pak přicházejí maminky se zbědovaným dítkem a prý jich několik i skončilo na JIPu. No a když Ti tohle doktorka řekne, tak se to člověku nechce moc pokoušet. Oni prý, jak je ta pokoška červená a zesláblá, tak tam tudy uniká spousta tekutin a může právě při neléčení dojít k dehydrataci. Já vím, že to rychle utíká, ale však to znáš, že když něco dítěti je, tak jseš bez nálady a pořád vymýšlýš, co je pro něj nejlepší. No nicméně, po dvou dnech se nám stav docela zlepšil, takže zítra ráno vysazujeme tu kortikoidovou mastičku. Navíc manžel mi dneska bude kupovat BIOPRON Junior, to jsou probiotika, která by měla také pomáhat při atop. ekzému a posílit imunitu. Tak uvidíme. Já vydržím s tímhle způsobem léčby do té příští kontroly na konci června a pak bych se s ní domluvila na té konopné kosmetice, že bych místo těch kortioidů použila konopný krém. Já teď také dávám Lukáše na slunko. Vždy jdeme s dcerou a Lukášem ráno od 9 do 11 na zahradu k bazénu a pak až po třetí hodině. Doktorka mi právě řekla, ať ho vystavuju tomu mírnějšímu sluníčku. Hrozně jsem se divila, protože všichni říkají, jak děti do 1 roku na slunko nesmí. Člověk, aby se v tom vyznal. Marci, tak držím pěsti a uvidíš. Dej určitě zprávu.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme