Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Lego Scala

Zdravím Vás :) Mám dotaz. Mám doma obrovitááááánskou tašku (takovou tu starou, vietnamskou proužkovanou) plnou Lego Scala. Jako malá jsem si s tím šíleně vyhrála, teď když jsem starší už mám The Sims na počítači A se stěhováním přichází vyklízení. Vím, že se ofiko už Lego Scala sehnat nedá, máte nějaký nápad, kde to inzerovat? Všechno je naprosto funkční. Dají se z toho postavit dva obrovské baráky (3 patra + verandy) popřípadě plno menších pokojíků. Součástí je asi 25+30 panenek, 15 miminek, několik psů, koček, koní, medvědů. Mám všechny sady, které kdy byly vyrobené včetně několika limitovaných edicí (panenka lyžařka, surfařka atd.) a jsou tam věci v hodnotě 400 000,--, celý kufřík oblečků (opět všechny oblečky ze všech sad, některé jsou dvakrát, některé i ručně šité mou maminkou :) ). Plno doplňků, bot, vybavení. Prostě všechno co kdy bylo vyrobeno :) Ráda bych to tedy prodala, takže uvítám jakoukoli radu, kde toto inzerovat, lépe řečeno na jakém portálu rodiče nejvíce reagují/nakupují bazarové zboží pro své ratolesti :)
Celkem 24 odpovědí Zobrazit jako strom
Vidím, že jste inzerovala Lego Scala. Je to již starý inzerát, zůstalo vám ještě něco na prodej. Pokud ano, dejte mi vědět. Děkuji (737207656)
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den,četla jsem váši nabídku na prodej Lega Scala .Je to starý inzerát,ale pokud ještě něco máte,napište prosím na mail:yvepre@seznam.cz.Děkuji,s pozdravem Yveta
Odpovědět To se mi líbí0
Něco bych vzala
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, máte prosim jeste neco z toho? Dekuji
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den,je to dosti stará záležitost,ale pokud by jste měla ještě lego Scala,tak koupím jakékoli množství. Dcerka mi dorostla do čtyř let a objevuje kouzlo zrovna tohoto lega. Mám jednu kuchynku po mladsi sestře. Pokud se mi ozvěte,budu vděčná😄 Mnohokrát děkuji.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den,je to dost starý příspěvek, ale za zeptání nic nedám. Máte ještě něco k dispozici?? Prosím, napište na e-mail: kubinova.marketa@gmail.comMoc děkuji, Markéta
Odpovědět To se mi líbí0
Prosím máte ještě nějakou lego scalu? pokud ano prosím ozvete se mi na mail sciurus16@gmail.com děkuju. Je to hračka mého dětství no a ráda bych si doplnila co mi chybí.
Odpovědět To se mi líbí0
@M Dobrý den, telefonní číslo jsem předala své mamce, která má momentálně Scalu u sebe, jelikož já žiji v zahraničí. Říkala, že se Vám ozve v průběhu července, až se vrátí z dovči :) Díky.
Odpovědět To se mi líbí0
Zkousim, kdybyste nahodou jeste nemela prodano, tak ja koupim celou tasku ;). 724981080
Odpovědět To se mi líbí0
týjo takové lego to je poklad, jeden domeček klidně prodáš i za tři tisíce a navíc jako komplet sada to je k nezaplacení... začala bych s prodejem na nějakých stránkách sběratelů
Odpovědět To se mi líbí0
@Klára Chtěla bych Vám nabídnout lego scala po dceři, pokud máte zájem, pošlete mi prosím emailovou adresu Tana.Hnatkova@seznam.cz
Odpovědět To se mi líbí0
@Any Mame ji ve skole pri nemocnici, zmrzlinarku a obchod s oblecenim, k tomu je domek.
Odpovědět To se mi líbí0
@Any Zdravím. Asi 2 týdny po napsání tohoto příspěvku jsem pomocí webu na který odkazujete vytvořila seznam pro prodej na ebay a máte pravdu, chyběly dvě sady. Nicméně zrovna zmrzlinářku mám stopro. Moje mamka si tehdy sady nechávala dovážet od přátel z Polska, myslím.
Odpovědět To se mi líbí0
@Any LEGO 3245 Ice Cream Parlour
Odpovědět To se mi líbí0
Já vím, že už je to časově jinde, tenhle příspěvek, ale nedá mi to. Když někdo píše, že má všechny sady lego scala, tak tomu nevěřím. Kecá buď z nevědomosti, nebo přehání.. Přicházely k nám 2 typy scala stavebnic. Ty, co byly určené pro cizí trh, se moc neviděly a jednu jsem u nás neviděla prodávat vůbec - tuhle: http://lego.wikia.com/wiki/3246_Ice_Cream_ShopTakže: kdo ji má?
Odpovědět To se mi líbí1
@Hanka Dobrý den, e-mail jsem Vám poslala. Veronika
Odpovědět To se mi líbí0
@Lucie Dobrý den, bohužel pro mě pozdě ještě není :) Jsem v zahraničí a případné předání by probíhalo skrze rodiče, a protože je nechci obtěžovat moc, snažím se to prodat komplet. Napište mi e-mail na veronika.slegrova@gmail.com a já Vám můžu zaslat fotografie a můžeme se domluvit. Hezký den :) Veronika
Odpovědět To se mi líbí0
Hezký den, vím že už je asi pozdě, ale já mám zájem o Vámi nabízené věci lego Scala. Jsem sběratelkou. Jsou věci ještě k dispozici? Moc děkuji!Lucie M.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, beru vše hned, prosím napište mi na shaarky@seznam.cz děkuji Horáková
Odpovědět To se mi líbí0
@Hana Dobrý den, moc děkuji za reakci. Poslala jsem Vám e-mail. Hezký den, Veronika :)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Střelec Dnes vstupuje Slunce do znamení Vah, což ve vás evokuje zamyšlení se nad tím, co v poslední době…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Berta, Lina, Tekla

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné