Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Listopad 2012

Ahoj, nepodařilo se mi dohledat, jestli je zde už nějaká diskuse pro maminky s termínem porodu v listopadu 2012, já našla dvě čárky včera a termín dle MS mi vychází na 25.11. do dnešního dne mi bylo skvěle, ale dneska už mi začíná být pěkně blbě a pořád musím něco jíst a začínám se slušně stresovat, protože narozdíl od provního těhotenství, kdy jsem pracovala a neměla čas pročítat Internet, mám toho hodně "naštudováno", tak mi z toho snad nehrábne budu moc ráda, jestli se někdo přidá, jsem doma už rok a půl a prostě potřebuju pokecat s někým podobně postiženým, mám kamarády a kamarádky a do společnosti chodím, ale nechci jim valit do hlavy starosti matky na rodičovské tak se těším a doufám, že se někdo ozve
Celkem 286 odpovědí Zobrazit jako strom
@Heelenkaahoj, vítám tě tu, koukám, že všechny zatím netrpělivě čekáme na návštěvu u Dr. aby nám to hezky potvrdili jinak teda velký obdiv, že jste se pustili do třetího dítka, já jsem vyřízená už jenom z toho jednoho mého raracha, a to jsme na ni zatím dva, takže máme přesilu no a s tím druhým předpokládám, že nebude čas už vůbec na nic, ale hrozně se už těším mně je teda zatím dobře, akorát mám pořád na něco chuť, se musím krotit, nebo to se mnou nedopadne dobře
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,já bych těď podle výpočtů měla být 4+6tt,na kontrolu jdu až 5.4.,to budu 6+3tt,tak doufám,že bude vše v pořádku hello .Termín mi vychází na 28.11.,tak jsem zvědavá,jestli to bude sedět i podle ultrazvuku.Je to mé 3.těhu.Mám nalitá prsa,nafouklé bříško a zdá se mi,že roste každým dnem a to moc nejím,nemám na jídlo nějak chuť :-[ .Snažím se odpočívat a chodit na procházky,tak snad bude vše tak jak má a mimi bude v pořádku.
Odpovědět To se mi líbí0
@Market1986ahoj, já jdu už tento čtvrtek, taky se pěkně nervuju, aby bylo vše v pořádku čekáš první? to bylo strašně krásný, člověk to moc prožíval, já teď s tím druhým jsem taky samozřejmě šťastná, ale je to trochu jiné nesmíme se bát, musí to prostě být v pohodě
Odpovědět To se mi líbí0
hojki taky jsem mezi vás vklouzla.jdu 6 dubna na kontrolu tak snad to bude o.k. alespon se modlim.a doufám a věříme.
Odpovědět To se mi líbí0
@Aneta20Tak to gratuluju no dopadnout to musí dobře! já teda jdu k MUDr. až za 14 dní, tak snad to bude OK, já už jedno mimino doma mám, je to taky štír, narodila se nám v listopadu 2010 a můžu říct, že se máš na co těšit
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj :) tak sme na tom úplně stejně, minulý týden sem si dělala test a dvě čárky :) termín mi vychází kolem 18.11. Tak uvidíme jak to dopadne všechno :)
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme