Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Listopad 2012

Ahoj, nepodařilo se mi dohledat, jestli je zde už nějaká diskuse pro maminky s termínem porodu v listopadu 2012, já našla dvě čárky včera a termín dle MS mi vychází na 25.11. do dnešního dne mi bylo skvěle, ale dneska už mi začíná být pěkně blbě a pořád musím něco jíst a začínám se slušně stresovat, protože narozdíl od provního těhotenství, kdy jsem pracovala a neměla čas pročítat Internet, mám toho hodně "naštudováno", tak mi z toho snad nehrábne budu moc ráda, jestli se někdo přidá, jsem doma už rok a půl a prostě potřebuju pokecat s někým podobně postiženým, mám kamarády a kamarádky a do společnosti chodím, ale nechci jim valit do hlavy starosti matky na rodičovské tak se těším a doufám, že se někdo ozve
Celkem 286 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojki holky tak včera jsem byla na kontrole tak se těšila že zjistíme co to bude a mrňousek se tak moc hemžil že to nešlo vidět ale co je duležite je vše o.k.13.8.jdu na test na tu cukrovku tak už tedkom e tam netěším.jinak všechno vpoho akorát mě začínaji bolet zada a nohy dost.jsem ve 22tt.termín máme 25.11 ale jdu na 100%císářem kvuli předchozí operaci na děloze tudiž musím jit v 36tt rodit tak to vychazí na začátek listopadu.neskutečně to letí,pohyby mám zatím slabounké ale věřím že jak se to roujede tak to bude stát zato.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak konečně už cítím prcka, jak hezky kope Konečně jsem se dočkala Když ležím, tak se mi už hezky hejbe bříško Je to hezkej pocit....musím užívat, je to poslední těhu Dneska jsem 22+0tt a za 14 dní jdu na kontrolu a na 3D, tak jsem zvědavá jak bude náš prcek vypadat Jestli bude mít rozpláclej nosík jako měl syn, tak to bude určitě druhej raubíř Přítel to minule uhádnul, tak jsem zvědavá A jak se máte holky vy? Jak rostou bříška? Zatím jsem přibrala 2 kg ty jsou jen v bříšku

Viktorko, zkušenosti s bolestí v podbříšku nemám, jen mě občas při otáčení na posteli taky píchne v podbříšku nebo když prudce vstanu, ale to je jen okamžik....asi se natahujou vazy, ale že by mě to bolelo delší dobu to ne....
Odpovědět To se mi líbí0
@Viktorkacz Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, téda krásně postupujete, škoda, že tady ani nemáte nějaké fotečky, jak vám rostou bříška, aby se mohla prosincovka porovnat s listopadovkama a měla se na co těšit já jsem zrovna v 17 tt, prcka už asi 14dní cítím, vám už musí pořádně řádit. Brzy mě čeká právě dlouho očekávaný screening ve 20tt, tak už s manželem stříháme metr. Jsem ráda, že všem vyšel v pořádku a užíváte si těhulkování
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky...jsem ráda, že je u vás vše v pořádku...Rendísku myslím, že zdraví je přednější a manžel je určo stejného názoru...
Mě teď trápí bolest v podbřišku na pravé straně :'( ...je to hrozný...doktorka mi předepsala další vitamíny a řekla mi že jestli mě to do měsíce nepřejde, tak půjdu na rizikový ...coč se mi moc nechce...
Jen se chci zeptat jestli s tím máte některá z vás také zkušenosti...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojda Rendisku, moc gratuluji a neboj, placenta se vytáhne. Já to měla v 1. těhu také a vše nakonec proběhlo jak má. A s tím sexíkem se to dá skousnout, existuje spousta alternativ ;) Já cítím pohyby už dlouho, přes měsíc, a malý je pěkný divoch, kope jak o závod až mě v noci budí..a to je ještě tak maličkatý...to bude raubíř :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak dnešní velkej ultrazvuk ve 20.týdnu proběhl v celkem pořádku Celkem píšu, protože mám zákázanej sex kvůli nízce nasedající placentě Mohla bych prá začít krvácet a že bych pak i nemusela přirozeně porodit, takže budu poslušná Prý se ještě má během těhotenství vytáhnout, tak snad za měsíc bude placenta o trochu výš než je...Jinak mimčo je v pořádku a má 20 cm a 358g Teprva teď začínám cítit lehké dotyky mimča, kopání takové ještě necítím...a to se říká, že vícerodičky pohyby cítí dřív U mě to teda neplatí A jak se máte vy?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Lenusucku, také gratuluji! My jsme začali 6. kalendářní měsíc, už jsem jako hroch, raději se nevážím . Mimi kope jak o závod, tak je vše na dobré cestě, doufám :)
Co se týče kočárku, mám Roan - klasický čtyřkolový kočárek s nafukovacími koly a Teutonii cosmo. Musím říct, že pro mimi je zezačítku asi komfortnější ten Roan, má velkou korbu a ta kola a pérování jsou super. Ale pro maminku je to trochu zápřah. Skladnost a složitelnost špatné, takže na přejíždění autem to moc nebylo, je těžký a velký, zrovna tak korba, když jsem chtěla odnést mimi na terasu k dospání. Ale zase se do ní vešel až do 10. měsíce. Protože je to čtyřkolka, zatáčení je obtížnější, nemluvě o jízdě v obchodech apod.Ta Teutonka je skvěle skladná, materiály jsou super na údržbu, ovládání díky natáčecím předním kolům bezva, je to kvalitní kočár, prostě držák, vypadá stále jak nový, ale je kvůli skladnosti je pro dítě užší, ale to nám zas tak neva a pasuje nám na něj buggy pod, který doufám využijem, až se mimi narodí. jako sporťák je Teutonia rozhodně lepší než Roan a nějakej terén taky zvládne, Odpružení jde a nepíchneš. Pokud jsi z města, šla bych to kočárku s natáčecími předními koly. Pokud budeš jezdit spíš po lese a nebudeš nikde moc cestovat, doporučuju klasickou čtyřkolku :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky...ano samozřejmě nebudu kupovat tenhle, jen se začínám koukat co by se nám líbilo...určitě budu chtít trojkombinaci a nafukovací kolečka...to je základ...
Odpovědět To se mi líbí0
Lenusáčku tady máš fotku...je to Babytrend Triga....
Odpovědět To se mi líbí0
@Rendisek20 Rendísku,
můžeš mi napsat, jak se jmenuje ten váš kočárek? taky bych chtěla nějaký bytelný do terénu, zvlášť v zimě do sněhu :)
Díky moc.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, předem gratuluji Lenusáčku ke klukovi Koukám, že všichni chcete vědět pohlaví Asi jsem jediná co se nechá překvapit Miluju překvapení Jinak já se konečně dostala na svoji původní váhu, tak mimčo snad roste jak má Tak doufám, že už nedoženu tu 20 kg hranici jako při prvním těhu, když budu za týden v půlce Nejlepší by bylo do těch 10 kg, ale to neovlivním Mlsná mě spíš honí po různém letním ovoci, takže se láduju zdravě

Vikčo hezkej kočárek, ale záleží kde všude s ním chceš chodit....pokud chceš chodit do přírody do nerovného terénu, volila bych spíš sportovní kočárek s nafukovacími velkými kolečky...retro kočárky jsou spíš jen do města... Já osobně mám kočárek českej výroby a jsem s ním spokojená...v terénu a ve sněhu obstává na výbornou A hlavně bydlím v malém městě, kde mám vše, takže nemusím nikam dojíždět a tahat kočárek, takže já ho teď používám i jako sportovní verzi a golfky nemusím kupovat Já stejně nemám ráda kolečka co se všemožně otáčejí, to není na moje nervy, když kočárek jezdí kam já nechci Ale každá mamina má rada něco jiného
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojki holky tak 22.6. jsme měli velký ultrazvuk všechno skontrolované a o.k.k tak jsem štastna.pohlavi ještě nevime tak snad příště .10 července jdu na echo plodu..a co vy jak se vam daří?mě dobře mam od začatku nahoře 6 kilo.furt bych jedla.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, jen se chci zeptat zda už koukáte po kočárcích...já jsem se koukala a moc se mi líbí RETRO...Jaký na to máte názor...posílám mého favorita...

https://www.facebook.com/photo.php
Odpovědět To se mi líbí0
@Rendisek20 Ahoj holky,
máme za sebou další poradnu, fotečku nemám, nedalo se fotit, mimísek byl natočenej zádama a hlavou dolů... víme pohlaví, čekáme kluka... 25.7. nás čeká II. velký ultrazvuk, snad budeme mít víc štěstí a mimísek se natočí líp a budeme mít pěkné fotečky...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, teda tady nějaký mrtvo Copak je s váma? Žádné novinky? U mě zatím nic nového, o víkendu jsme slavili Davídkovi druhé narozeniny....vyšlo nám i počasí, bylo to pěkný.... Objednali jsme mu dort ve tvaru traktoru, je totiž na ně zatíženej Jinak na kontrolu jdu až 4.7. na velkej ultrazvuk, tak se už těším....
Odpovědět To se mi líbí0
a do třetice komplet moje včerejší sbírka
Odpovědět To se mi líbí0
tak tady je zmenšený obrázek a je tam celé tělíčko i s nožičkama <3 <3 <3
Odpovědět To se mi líbí0
Tak to je ta moje prdelka <3 <3 <3 Jinak hlavičku má dole a hezky se na nás dívá jen teda paní doktorka nechávala stejný jméno jiné pacientky, takže ve 32 týdnu opravdu nejsem a tak stará taky
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak včerejší kontrola proběhla v pořádku, mimčo dělalo kotrmelce, takže to bude určitě čipera Takže bych se vsadila, že to bude kluk Jinak na váhu mi nic doktorka neříkala, jen se ptala, jestli zvracím nebo jeslti jsem zvracela, tak jsem ji řekla, že ne, ale že mě to první tři měsíce natahovalo, proto jsem moc nejedla, takže to asi bylo tím....prý jestli zase normálně jím, tak by ta váha měla zase stoupat, tak uvidíme Jo jinak mi tripple test dělat vůbec nebudou....pokud se dělá ten screening, tak je tripple test zbytečný, protože je nespolehlivý a spolehlivější je právě ten screening No čuměla jsem jak puk, protože mi ho při prvním těhu dělali i se screeningem, ale teď se to už nedělá... Ale pokud maminka na screening nejde, tak ty testy se dělají...Tak aspoň se nemusím nervovat Jinak dneska jsem 17+3 a za 3 týdny jdu na velkej ultrazvuk a vážím o kilo a půl míň než před měsícem
Odpovědět To se mi líbí0
@Mašinka19 stáří těch našich broučků se může odvíjet od hrozně moc věcí...velikost mimča, poslední menstruace...slyšela jsem že i snad když ti odeberou plodovou vodu, tak toho dost zjistí...a nebo se taky doktor(ka) mohl(a) splést....mě už také řekli 3 termíny porodu...já jsem 17+1 mám 4 kila nahoře a vše je ok...takže krása!!!!
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme