Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Luxusní hubnutí

Milé maminky, I já se po druhém dítěti snažila shodit ze sebe nabraná kila. Měla jsem však velké štěstí. Odpověděla jsem na inzerát jedné paní: "Udělejte první krok, který změní Váš život." Udělala jsem jej, změnil se mi a s ním i moje míry na 90-60-90. Jsem za to moc vděčná a zdarma poradím i Vám na tel. 777354087 (stačí sms) Tereza
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Ahoj holky, po porodu jsem se nemohla zbavit přebytečných kil, ale jako fakt vůbec ničím. Všichni mi vždycky říkají, jak to je nou problem, jak to vyběhám u dětska a tak. Houbelec. Doplňky stravy mi přišly moc drahé a je jich hlavně tolik, že si člověk ani neumí vybrat. No.... ale zas mi to prostě nebylo jedno, že.... Než dávat peníze nějakému týpkovi, co mě změří a zváží, aby mi pak řekl, že mám zhubnout investovala jsem (nemálo) do 5 denní express diety, ale musím říct, že vše z toho, co uvádí na webu je pravda. Žádný jojo efekt, žádné hladovění, chutné jídla a tak. Třeba to bude někomu z vás k něčemu taky. Rozhodně těch pěněz nelituju. Manžel i já jsme moc spokojeni.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj, taky jsem to zkoušela a mnoho diet jsem vyzkoušela ale k ničemu to nevedlo. Kila se mi stále vracela, naopak jsem přibrala ještě něco navrch. Takže jsem zjistila, že tudy asi cesta nepovede. Dostala jsem kontakt na dietologii na paní doktorku Staňkovou, která má ordinaci na Praze 1. nejdřív mi udělala vstupní vyšetření, nabrala krev a pak jsme spolu dlouze mluvili o tom, jaké jsem zkoušela diety, kolik při nich zhubna a následně i nabrala. Na příští návštěvě jsme spolu všechno probraly, vysvětlila mi princip úpravy jídelníčku a já začala hubnout. Nemůžu říct, že to šlo úplně samo, to bych lhala, ale co bylo na tom skvělé bylo to, že jsem vůbec neměla hlad. Některé porce jídla byly dokonce větší, než na které jsem byla zvyklá. Jediné, co mě občas trápilo byly chutě, ale nějak jsem je zvládla. S pomocí paní doktorky Staňkové jsem zhubla 35 kg, cítím se skvěle, nebolí mě ani nohy. Je to super, pokud mohu doporučit, zkuste tuhle paní doktorku. Bude se snažit pomoc vám jak to jen půjde. Je vážně skvělá :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Střelec Nedáte si pokoj a neustále štengrujete kolegy v práci. Vašeho chování si všimne šéf a rozhodné se s…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lenka, Eleonora, Lena

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu