Maminka.czDiskuze

Májiny maminky

gregorka 13. 10. 2012 18:28:10
Ahoj, z mojí zkušenosti bych plenky newborn nepřeskakovala, akorát bych si nekupovala velkou zásobu. i na čtyřkilové dítě je to vpoho a přece jenom čím větší plíny, tím vyšší cena za kus. my jsme je přestali používat, když malý vážil něco přes čtyři kila, ale to jenom proto, že nám došla jejich zásoba, jinak bych je používala dál až do těch pěti kil. dvojky jsem pak používala přesně do šesti kil. Huggies newborn mi protýkaly, tak ty určitě ne. větší jsem nezkoušela. ja jsem používala bílé pampersky premium care, byla na ně tehdy super akce a vycházely jednak nejlevněji (což normálně teda není) a jednak mi přišlo, že nikde neškrtí a nedráždí pokožku různýma barvivama (jako ty žlutoželené pampersky). kamarádka si nakoupila hafo plínek bella happy a holčička byla hubená a tak jí taky všude protýkaly a jediný se kterýma byla spokojená byly pampersky. ještě jsem zkoušela tesco plínky a ty byly moc tvrdé a jsou trochu těžší samy o sobě, docela dobrý ale byly Spar plínky Pretty baby. každopádně každý mimčo je jiné a každé mamince vyhovuje něco jiného, tak bych spíš nekupovala zas tak velkou zásobu, vyzkoušela bych co ti bude vyhovovat a to bych pak dokoupila, pokud budeš mít možnost vyslat někoho do krámu nebo si tam zajet i sama, on je to finálně docela dobrý relax.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme