Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Májová koťátka 2010

Ahojky, všechny čekatelky májových koťat sem ! Já našla // včera a jsem moc šťastná. A co vy? <3
Celkem 261 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky zdravím všechny čerstvé maminky i těhulky Také čekám májové koťátko a to už za dva týdny, máme termín 22.5.2010 Tak hodně štěstíčka
Odpovědět To se mi líbí0
@guineaNo já měla 4 kila jak jsem se narodila, takže taky dost Taky doufám, že nebude po mě
Odpovědět To se mi líbí0
=-O
Odpovědět To se mi líbí0
@MiskaJe to možný, já měla jak jsem se narodila skoro pět kilo . Tak doufám, že moje mimii nebude takový cvalda .
Odpovědět To se mi líbí0
@SabiSABI:
ŠTASTNÁ TO ŽENA JSEM NA DIKUSI POROD V KVĚTNU A JAK UŽ JSEM PSALA MALINKÁ MĚLA V 30TT 1310G A JÁ PŘIBRALA 17KG :'(
Odpovědět To se mi líbí0
@zuzlaJAK JSEM PSALA NA DISKUSI: POROD V KVĚTNU,TAK MY MÁME TAKY HLAVIČKU DOLU.VÁŽÍME 1310Ů ČÍPEK JE JAK MÁ BÝT A V PONDĚLÍ JSEM BYLA 30+0
TERMÍN PORODU POSUNUT NA 10.5
JINAK ČEKÁME HOLČIČKU
Odpovědět To se mi líbí0
MÁJOVÁ KOŤÁTKA PŘIPOJTE SE K NÁM NA POROD V KVĚTNU.
UŽ TU MÁME TŘI STEJNÉ DISKUSE.
POROD V KVĚTNU,MÁJOVÁ KOŤÁTKA A POROD V KVĚTNU 2010
Odpovědět To se mi líbí0
no je vůbec možný aby takový cvalík byla holka? Začínám o tom pochybovat, i když na ultrazvuku je to jasné
Odpovědět To se mi líbí0
@MiskaAhojky, my jsme byli ve 30+5tt a malý měl 1680g :)
Odpovědět To se mi líbí0
@MiskaAhojky, já jdu na kontrolu příští týden. To budu nějak stejně jako teď ty, tak sem pak napíšu. Ale teda tvoje mimi už je krásný cvalíček . A hlavně, že je vše v pořádku .
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, tak jsme dopadly na kontrole dobře. Linduška má už 1650g, dneska jsem 30tt +3, kolik měly vaše miminka ve 30tt? Jsem moc šťastná, testy na cukrovku dopadly výborně a čípek se mi nezkracuje, takže šťastná mamina <3
Odpovědět To se mi líbí0
@guineaGuin: no co čekáme nevíme, necháváme se překvapit, i když jsme to mohli vědět :-[ . A s těmi jmény jsme úplně v pasti , vůbec nevíme. Několik favoritů sice máme, ale nic co by nás nadchlo....A doktora se zeptej, mě by to moje dr. asi taky neřekla, kdybych se nezeptala kolik malé váží , ale naštěstí s mluvením nemám problém
Odpovědět To se mi líbí0
Koukám, že tady někdo umazal zprávičky.
Odpovědět To se mi líbí0
@zuzlaAhoj Zuzi: Skvělá zpráva . To jste teda velicí. Já už jsem zapomněla, co vlastně čekáte a jaká máte jméno? Já jsem taky zvědavá kolik vážíme . Jestli mi to můj doktor řekne, on mi totiž vůbec neříká.
Odpovědět To se mi líbí0
tak máme po ultrazvuku, jsme hlavičkou dolů a vážíme 1320 gramů, podle UTZ jsme 30+5
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak jsme dnes byli na UZ ve 31tt. Matýsek už je hlavičkou dolu a má 1680g. Nějak moc začal růst a TP už máme mezi 18.4. a 27.4.!! Už abych pomalu balila tašku do porodnice Jinak jsem teď za poslední dva týdny nic nepřibrala, celkem mám nahoře 7kg. Na mateřskou nastupuju 5.3. Už se nám to pěkně krátí, přeju všem krásný zbytek těhulkování
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, tak jak se vám daří? Co bříška, rostou? Taky vám teď poslední dny miminka nějak povyrostly a roztahují se už víc do bříška? Mě to začalo včera, už mě tlačí na žebra , tak mě to trošku uklidnilo, pořád jsem se bála, že nějak nerosteme. Ve čtvrtek se snad na ultrazvuku dozvíme, jak jsme velicí <3 . Opatrujte se
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojik holky,dneska jsem byla v poradně a mam vše v pořadku.Na ultrazvuk jdu až 8.března.A od 29.března nastupuju na mateřskou dovolenou.Nemužu se dočkat toho ultrazvuku,moc se těšim až drobečka uvidim.pěkny těhulkovani...Davejte na sebe pozor!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky,
tak já byla včera na cukrovce a naštěstí je to v pořádku . Je to teda ale hnus, to vám povím . Jinak příští týden jdu na ultrazvuk, tak se opět těším. Se jmény mám pořád dilema: Mariana nebo Ema? Líbí se mi obě <3 .
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, nějak to teď uteklo. Dneska jsem 28.tt a byla jsem v poradně, přibrala jsem další 2 kilečka, čili už mám celkem 14 nahoru, ale nějak mě to netrápí. Jestli to půjde dolů tak rychle jak u prvního těhu-mám už 4 letého chlapečka Aleška- tak to bude paráda. Děloha prý roste, čípku je kus, tak v pohodě. Na ultrazvuk jsme objednaní na 25. února, tak doufám, že to rychle uteče. Už se moc těším až mrňouska uvidím <3 . Jen ještě ty jména jsme nevymysleli =-O . A co vy ostatní, jak se máte? Opatrujte se papa
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme