Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Májová koťátka 2010

Ahojky, všechny čekatelky májových koťat sem ! Já našla // včera a jsem moc šťastná. A co vy? <3
Celkem 261 odpovědí Zobrazit jako strom
@MiskaMiska: ja si myslim že na poloze miminka teď ještě nějak extra nezáleží, co vím, tak až od 28.tt, tak zkus být v klidu. Kdyby se něco dělo, myslím, že by ti to doktor řekl. Jinak už mám dneska za sebou to vyšetření na cukrovku, hnus fialovej :-$ , tak snad to bude ok
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, máte některá mimi v bříšku taky otočená koncem pánevním, nebo to mám zase jenom já? Když mě kope, tak to cítím pod pupíkem a někdy dokonce až tam úplně dole Doktor mi to sice říkal, ale neříkal, že by to zatím byl problém, tak snad se do porodu ještě přetočí...

Odpovědět To se mi líbí0
@MiskaAhojky, my jdeme na 3D v sobotu, už se moc těším a doufám, že bych se i mohla konečně dozvědět, koho to čekáme <3 Dám pak vědět
Odpovědět To se mi líbí0
No tak mě řekla sestřička,že se testům na cukrovku vyhnu...tak nevím.... jj asi je to pohodlnější,jednorázovky. Tak jsme konečně vybrali kočár, je to Palex proště jsme se zamilovali! <3 barvama je jinej než ostatní a celkově nám taky vyhovuje. Stojí při nás štěstěna, naši rodičové přispějí na kočár,tak jsem šťastná < ani jsem to nečekala...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky, chci se zítra objednat na 3D ultrazvuk v Ostravě-Fifejdách. Musí to být super mít nějakou památku a hlavně taky jak to vaše dítě uvidí až bude větší Jen doufám, že nebude spinkat... Byly jste na tom některá? Myslíte, že se tam dá pohlaví rozeznat líp než na klasickém ultrazvuku?
Odpovědět To se mi líbí0
já už mám kočárek taky koupený, vybrali jsme si x-landera a jsem z něj nadšená, je sice použitý, ale to mi vůbec nevadí, netrvala jsem na novém kočárku. Autosedačku máme novou, značku grillo, připadá mi taky docela prostorná, tak uvidíme, snad s ní budeme spokojení. Jinak co se týče těch plenek, já budu používat taky jednorázové, se synem to bylo ok a pohoda, tak nějak si nedovedu představit, že bych měla doma ještě haldu plen. Jinak jsem byla v pátek v poradně, přibrala jsem 2 kila, což jsem byla paf, čekala jsem přes vánoce bětší přírůstek, celkem mám 12 kilo, ale oproti prvnímu těhu myslím pohoda. ve středu jdu na cukrovkové vyšetření, nesmím si zapomenout koupit citrón ať to sladký nějak přebiju. Tak se držte těhulky papa
Odpovědět To se mi líbí0
@Barbora ZávodnáAhojky, my budeme kupovat Casualplay S4, už ho mám hoodně dlouho vybraný Doma už máme autosedačku Casualplay PrimaEasy, je pěkně prostorná. Jinak neznám nikoho z okolí, kdo by používal látkové pleny, tak zůstanu u Pampersek..
Odpovědět To se mi líbí0
@Barbora ZávodnáKočárek jsem měla vybraný leviroo trojkombinaci, ale po přečtení recenzí jsem od něj ustoupila a nyní je favoritem V-travel .
Odpovědět To se mi líbí0
jo myslim si, že na látkovejch něco bude... taky se mi tahle myšlenka honí hlavou ale uvidíme...co kočárky už máte koupený,nebo aspoň vybraný? Já sedim pořád na netu a mám z toho hlavu v pejru....
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojik Májová kotátka,tak jsem byla v poradně.Když jsem stoupla na váhu tak jsem myslela že mě klepne,přes Vánoce jsem přibrala 9 kilo,HRUZA! :-$ Takže mam už 16 kilo na vrch.Jinak je malej v pořadku,a jak řekl doktor tak mam ukazkovy těhotenství < Do další poradny jdu až přiští měsíc.Jinak ja zustanu při jednorazovych plenach.příjemne těhulkovaní
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,
mám takový dotaz. Plánujete nebo používala jste některá látkové pleny? Já o nich hodně uvažuju a asi do nich půjdu . Líbí se mi plenky pop-in .
Odpovědět To se mi líbí0
JJ Sabi, je to na prd, když nemůžeme kupovat do barvičky, i když já nakupuju hlavně takové neutrální a pár kousků mám i modrých - i kdyby to byla holčička, tak ta modrá by nevadila. Horší by byl kluk v růžové Guinea: já jsem přibrala taky šest kilo zatím, beďarů mám víc než dřív, prý jsem se změnila a přibrala v obličeji, bříško mám spíše menší... Dřív jsem si myslela, že budu mít kluka, protože mi to vycházelo u kyvadélka, kartářky a taky mi to všichni říkali. Ale teď mě doktoři zmátli, začínám vypadat jinak, takže už vůbec nevím a má mateřská intuice je už úplně v háji
Odpovědět To se mi líbí0
@MiskaAhojky, je to na prd, když nemůžeme moc nakupovat, viď? Všude samý krásný věcičky..
Už bych to tak moooc chtěla vědět. Jinak já mám nahoře celkem 4 kila, bříško mi jde spíše dopředu, obličej sem tam občas pupínek a každý mi tvrdí něco jiného
Odpovědět To se mi líbí0
@MiskaAhojky Miško, tak hlavně, že jste zdraví . Já teď nakupuju hojně růžovou, tak se snad doktoři nespletli, když to potvrdili dva . Jinak postava, přibrala jsem šest kilo, tak nějak všude. Bříško mám takové do stran spíše a vylézá mi pupek, asi bude co nevidět trčet ven. Pleť nic moc, občas beďar, tak jsem to měla i předtím. A co mateřská intuice, co ti říká? Já jsem pořád tvrdila, že budu mít holčičku.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak se to pohlaví asi do porodu nedozvím Ani na velkém ultrazvuku to nebylo na 100%. Prý na 80% holčička, ale doktoři si vůbec nejsou jistí, tak je to na pytel. Chtěla jsem něco koupit do barviček, ale bohužel Tak hlavně že jsme v pořádku Ale přesto se chci zeptat jak se změnily vaše postavy v těhotenství, když čekáte holčičku a nebo chlapečka? A bříška? A obličej? Že bych třeba něco z toho vydedukovala
Odpovědět To se mi líbí0
Nám se malá nechtěla vůbec ukázat...krásně se hejbala,jen měla nožičky pořád u sebe...Doktor to samozřejmě hned věděl, my jsme to maličký kávový zrnko spatřili až po dlouhém zkoumání doma na dvd
Odpovědět To se mi líbí0
@Barbora ZávodnáBarčuska: Ahoj, no to je náhodička, já mám termín na den stejný jako ty, to je paráda . Jen jsem o pět let starší než ty a už mám doma čtyř a půl letého chlapečka Aleška. A co budeme mít nevíme, necháváme se překvapit
Odpovědět To se mi líbí0
@MiskaMy také stále nevíme kdo se tam schovává Doufám, že na 3D za dva týdny se nám konečně ukáže :)
Odpovědět To se mi líbí0
@MiskaAhoj, ja jsem taky cekala do 21.tt a byla jsem nestastna, ze se nam Kubicek nechce nijak otocit...ono je hezci vedet co to bude, pak i k tomu tehotenstvi pristupujes jinak :) hezky vecer :)
Odpovědět To se mi líbí0
Taky tu vítám vás nové Sakra, tady už všichni ví pohlaví svého mimíska, jen já pořád nic Ale v úterý už to snad budu vědět 100%, jdeme na velký utz
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme